VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač

BYDLENÍ | Barevná inspirace pro dětiKrtečkům a Medvídkům Pú už odrostli, a je proto načase jejich ryze dětské pokoje proměnit v originální a svěží „doupě“ pro teenagera. Ideálně je k proměně přizvat…

Že by oranžová barva …

Růžová může působit stereotypně, ale pokud je šikovně zkombinovaná s dalšími pastelovými nebo přírodními odstíny barev nebo zajímavou tapetou, nemusí vůbec působit přeslazeně, ale naopak svěže a lehce. Stále je potřeba myslet na to, kam s hračkami, a navíc mladá slečna bude mít víc oblečení a doplňků.

Nebojme se použít papírové krabice …

Právě na drobnější věci a doplňky jsou ideální papírové krabice a krabičky se zajímavým dekorem, skvěle vypadají a jsou levné. Nápadité nástěnky na fotky nebo originální lampa mohou výsledný dojem z pokoje pozvednout o level výš!

Kluci jsou od malička hračičky …

Kluci jsou od malička hračičky, což jim zůstává až do dospělosti, proto se v případě teenagerovského pokoje lze opravdu vyřádit. Nad vkusem a zálibami teenagera nemávejte rukou, ale ať už z něj roste rocker a miluje černou, nebo naopak je jeho vášní sport a Star Wars, měli by se jeho zájmy v pokoji promítnout.

Nebojte se být originální – děti to ocení

Osobitost pokoji dodají originální nápady v podobě popisovací stěny nebo fototapety, která doslova vtáhne do děje oblíbeného seriálu nebo filmu. Chybět by neměl ani pohodlný gauč, křesílko nebo sedací vak.


Zdroj: bydlenimagazin.cz – interiér | Text: Edita Erbsová, Foto: archiv redakce

Radek Rýznar

Mám rád moderní technologie pokud pomáhají lidem. Je vhodné k těmto technologiím přistupovat s nadhledem a zůstat pozorní zda jsou k užitku nebo ne. I na webové stránky se můžeme dívat jako na stroj, který provádí určité postupy podle našich možností a zkušeností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač
0 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap