VIP SketchUp SketchUp Heureka - srovnání cen Důležitá telefonní čísla Výsledky Dovolená Srovnávač

[citát] Budeš skvělým člověkem …

Pokud na svoji cestě životem klopýtneš, nevadí, můžeš klidně i několikrát. Nikdy se nevzdávej a nenech se zlomit životem. Pouč se, zase vstaň a jdi, i když se Ti budou smát.

Budeš skvělým člověkem, stačí si věřit a vytrvat.

citat_budes_skvely_clovek_1

.
Ukaž svoji sílu …

Síla je něco jako náš motor, který se nezastaví, i když se nám prostě nedaří. Síla je palivo nezůstat na místě a jít dál. Sílu nepoznáme, když se nám daří, ale právě naopak, když je nutné pracovat a překonávat svoje pohodlí.

Přirovnal bych to asi takto …

Pokud jedeme z kopce, tak sílu prostě nepotřebujeme, protože to jede samo. Pouze občas upravíme směr a to je vše co je nutné udělat. Pokud, ale jedeme do kopce, zde se ukáže naše síla, kam vlastně dojedeme, kolik překážek dokážeme překonat. Zde je mnohdy skryt i charakter člověka, naše hodnoty a odhodlání.

Vytrvalost z nás udělá mistra …

Vytrvalost je perfektní vlastnost a myslím si, že patří do celkové skládačky pro úspěch, dokonce tvoří podstatnou část celé cesty za úspěchem. Na začátku cesty je sen, který se rozhodneme realizovat. Realizaci bych přirovnal jít do akce, je to druhá část celkové skládanky. Jako třetí je vytrvalost a ta tvoří největší část celkové cesty. Zde budeme překonávat překážky a někdy se „motat“ v kruhu bez nějakého reálného posunu vpřed. Pokud to, ale vydržíme a najdeme tu svoji cestu, pak následuje náš vytoužený úspěch a svoboda – lepší život.

.


Budeš skvělým člověkem, stačí si věřit a vytrvat.


……

Další citáty:
Další citáty najdeme zde.

……

Finanční nezávislost Heureka - srovnání cen Spotify Rádia Dovolená Srovnávač
0 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap