Kurzy.cz Akcie Burza Burza PX50 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: RMSystem PK30 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: ČEZ 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: ERSTE GROUP BANK A 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: KOMERČNÍ BANKA 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: O2 C.R. 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí:
VIP SketchUp SketchUp Heureka - srovnání cen Počasí Výsledky Dovolená Srovnávač

[citát] Hloupý je ten, kdo se nezeptá …

Představte si, že sedíte ve velkém sále plném lidí a posloucháte přednášku na téma, která Vás zajímá. Přednášející povídá a Vy v některých momentech nevíte přesné souvislosti a rádi byste se zeptali. Váš dotaz a vysvětlení od přednášejícího by vás posunul. Nyní byste měli souvislosti a rozuměli byste to mu, co Vás trápilo.

Hloupý je ten, kdo se nezeptá.

Co musíme udělat?

Je to tak jednoduché a někdy tak složité …

Stačí se zeptat

Stačí překonat ten ostych a přede všemi zvednout ruku a zeptat se. Vy budete u ostatních za hlupáka pouze 5 minut a Ti co se nezeptají, možná zůstanou hlupákem celý zbytek života. I zde můžeme mluvit o komfortní zóně, protože v ní nezůstanete a snažíte se řešit svůj momentální problém a zeptáte se. Lidé, kteří se nezeptají, zůstanou v komfortní zóně a tím nevyřešili svůj problém.

A proto nebojme se být hlupáky na určitou chvíli – ptejme se.
.


Hloupý je ten, kdo se nezeptá.


……

Další citáty:
Další citáty najdeme zde.

……

Radek Rýznar

Mám rád moderní technologie pokud pomáhají lidem. Je vhodné k těmto technologiím přistupovat s nadhledem a zůstat pozorní zda jsou k užitku nebo ne. I na webové stránky se můžeme dívat jako na stroj, který provádí určité postupy podle našich možností a zkušeností.

Finanční nezávislost Heureka - srovnání cen Spotify Rádia Dovolená Srovnávač
4 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap