VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač

V čem spočívá internetové podnikáníInternetové podnikání – má tu výhodu, že na rozdíl od jiného podnikání máme vše plně pod kontrolou. Ze začátku je vhodné se prezentovat na internetu pomocí svého vlastního blogu, fotkami, videi a psaní článků.

Není nutné mít ihned od začátku konkrétní produkt, ale sám sebe profilovat jako odborníka na vybranou oblast pomocí webu a potom podle ohlasů a zájmů vytvořit produkt na míru pro konkrétní zákazníky. Další možností na začátek je provádět „Affiliate Marketing“ a tím získat provizi s prodeje. Konečným stavem vašeho podnikání je to, že budete mít svoje vlastní produkty (služby), které budete propagovat na svých stránkách.

Velmi důležitou věcí je, neustrnou, ale pořád pracovat, i když není vše ideální a vytvořeno na sto procent. Pro vytvoření vlastního produktu je vhodné najít oblast, kde je malá konkurence. Popřípadě vytvořit z velkého trhu podoblast pro vaše specifické zákazníky.

Na začátku potřebujete vytvořit vlastní značku. Nejlepší značka je JÁ – moje osobnost. Na svoji značte, vytvořte webové stránky a začněte se propagovat pomocí neplacené propagace např: vytvoření fanouškovské stránky na Facebooku, psaní článků na iDnes  apod.   Na vašich webových stránkách by neměla chybět možnost registrace pro vaše návštěvníky, kteří chtějí dostávat další vaše články prostřednictvím emailu. Tím si budujete seznam svých potencionálních zákazníků.

Struktura internetového podnikání

Proto, aby vaše internetové podnikání správně fungovalo, je vhodné použít strukturu trychtýře.

V první úrovni trychtýře se nacházejí potencionální zákazníci a těm jsou informace poskytnuty zdarma.  Posíláte jim informace o tom, co děláte. Potencionální zákazník naopak zjišťuje, jestli jste pro ně ten člověk, co jim něco přinese.V druhé úrovni poskytujeme produkty v cenové relaci cca 200 – 500 Kč pro zákazníky, které vaše produkty zajímají.

Ve třetí úrovni poskytujete produkty v cenové relaci 1000 – 5000 Kč pro zákazníky, kterým poskytnete hlubší informace.

Ve čtvrté úrovni poskytujeme produkty v cenové relaci 5000 Kč a vice pro zákazníky, kteří chtějí kompletní informace i včetně školení nebo osobní návštěvy.

Podstatou internetového podnikání je:

1. krok – Nejprve je možné vytvořit

  • psát články (vytvořit vlastní blog)
  • Affiliate Marketing
  • informační produkt (služba)

2. krok – Propagace (pokud mám vytvořený informační produkt)

Propagace ZDARMA

  • vytvoření fanouškovské stránky na Facebook-u
  • blog na iDNES
  • web přeložený do angličtiny

Placená propagace

  • Facebook
  • Google
  • Seznam

Čerpané informace jsou z webu: Jak podnikat na internetu www.jakpodnikat.eu

Další články o podnikání:
Seznam všech článků o podnikání najdeme zde.Radek Rýznar

Mám rád moderní technologie pokud pomáhají lidem. Je vhodné k těmto technologiím přistupovat s nadhledem a zůstat pozorní zda jsou k užitku nebo ne. I na webové stránky se můžeme dívat jako na stroj, který provádí určité postupy podle našich možností a zkušeností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač
0 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap