Kurzy.cz Akcie Burza Burza PX50 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: RMSystem PK30 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: ČEZ 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: ERSTE GROUP BANK A 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: KOMERČNÍ BANKA 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: O2 C.R. 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí:
VIP SketchUp SketchUp Heureka - srovnání cen Počasí Výsledky Dovolená Srovnávač

Důležité kroky pro strategické podnikání

Patříte mezi podnikatele manažery, obchodníky, kteří pořád dokola hledají nové zákazníky? Položte si tuto otázku a zcela upřímně na ni odpovězte, mluvte sami sobě pravdu. Jste z této neustále se opakující činnosti unaveni a nezbývá Vám čas na opravdu důležité věci v životě jako je rodina, přátele a vaše koníčky.

Na druhou stranu existují podnikatelé, kteří mají spoustu energie a času. Zamysleli jste se někdy čím to může být, proč jsou tak úspěšní a přitom se nehoní za zákazníky. Dokonce zákazníci je kontaktují sami. Oni totiž používají 7 dovedností, díky kterým je jejich podnikání úspěšné.

Existuje recept pro podnikatele, manažery a obchodníky, jak pomocí internetu být daleko efektivnější a používat automatizaci? Něco takového jsem právě našel. Díval jsem se na video jednoto experta v oboru e-mail marketingu, pana Davida Kirše na téma Hledač příležitostí vs. Strategický podnikatel.

Tento videotrénink mě velmi zaujal a pak jsem se zamyslel nad podnikáním. Myslím si, že může být velmi přínosný i pro další podnikatele, manažery a obchodníky jako jste Vy.

V tomto videotréninku ZDARMA se dozvíte o 7 dovednostech strategického podnikatele a je zde ukázán také systém pomocí kterého Vaše firma může opakovaně vydělávat peníze a získávat nové zákazníky.

7 dovedností strategického podnikatele se naučíte zde. Musíte se zaregistrovat, ale nebojte se, pokud se Vám to nebude líbit, je možné se jedním kliknutím odhlásit. V podstatě o nic nejde. Buď se chopíte příležitosti, nebo ji necháte být … a chytne se ji Vaše konkurence. To já nechci riskovat  :).

Další články o podnikání:
Seznam všech článků o podnikání najdeme zde.

Radek Rýznar

Mám rád moderní technologie pokud pomáhají lidem. Je vhodné k těmto technologiím přistupovat s nadhledem a zůstat pozorní zda jsou k užitku nebo ne. I na webové stránky se můžeme dívat jako na stroj, který provádí určité postupy podle našich možností a zkušeností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Finanční nezávislost Heureka - srovnání cen Spotify Rádia Dovolená Srovnávač
0 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap