VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač

Elektronické testy pro autoškolu [pro všechny skupiny]Potřebujeme se naučit testy, protože navštěvujete autoškolu a je před Vámi závěrečná zkouška (závěrečný test a jízdy). Nebo si chcete jen ověřit Vaše znalosti, protože patříte mezi úspěšné absolventy autoškoly v letech minulých.

Elektronické testy je možné trénovat na těchto webech …

1) eTesty

Odkaz: http://etesty2.mdcr.cz

Oficiální stránky webu ministerstva dopravy. Najdeme zde testy pro všechny skupiny řidičů.

2) Bezpečné testy

Odkaz:  https://www.bezpecnecesty.cz/cz/autoskola

.

Jak získat elektronické testy [pro autoškolu] v papírové formě?

Nevyhovuje Vám zkoušení elektronických testů pomocí počítače, ale raději samotný test máte před sebou i včetně správných odpovědí. Popíšeme si jak takové testy v papírové formě získat (konkrétně pro testy skupiny B).1. krok

Přejdeme na web: http://etesty2.mdcr.cz => následně si vybereme podle skupiny správný odkaz. Pokud chceme například testy pro skupinu B, tak v tomto případě klikneme na … Žadatel o řidičské oprávnění (najdeme na obrázku níže, vlevo).

Tím se dostaneme do sekce, kde najdeme testy i pro skupinu B.

2. krok

V tomto druhém kroku (na webu … Žadatel o řidičské oprávnění) vidíme v horním menu … Tisk papírových testů => klikneme na tento odkaz (viz. obrázek níže) a přejdeme na stránku, kde získáme testy v papírové formě.


3. krok

Nyní stačí kliknout na odkaz písmene B (viz. obrázek níže) a tím získáme vygenerovaných 5 testů ve formátu PDF. Při každém dalším kliknutí na písmeno B opět provedeme nové vygenerování dalších 5–ti testů ve formátu PDF. Takto můžeme opakovaně klikat a budeme dostávat nové a nové testy.

Ukázka při generování testu do PDF …

Následně takto vygenerované testy (ve formátu PDF) si uložíme do počítače a můžeme si je vytisknout. Každý test má na konci seznam správných odpovědí, které potřebujeme pro ověření správné odpovědi… 🙂 . 

Tím jsme získali testy například pro skupinu B v papírové formě (nebo-li ve formátu PDF).

.

>> Další podobné články …

Radek Rýznar

Mám rád moderní technologie pokud pomáhají lidem. Je vhodné k těmto technologiím přistupovat s nadhledem a zůstat pozorní zda jsou k užitku nebo ne. I na webové stránky se můžeme dívat jako na stroj, který provádí určité postupy podle našich možností a zkušeností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač
0 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap