Kurzy.cz Akcie Burza Burza PX50 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: RMSystem PK30 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: ČEZ 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: ERSTE GROUP BANK A 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: KOMERČNÍ BANKA 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: O2 C.R. 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí:
VIP SketchUp SketchUp Heureka - srovnání cen Počasí Výsledky Dovolená Srovnávač

FILM: Jak vycvičit draka 3 (USA, animovaný, dobrodružný, fantasy) 2019 – onlineOstrov Blp je dračí ráj obývaný Vikingy, nebo vikinský ráj obývaný draky, jak se to vezme. Bývalí odvěcí nepřátelé tu žijí v záviděníhodné harmonii. Vládne jim mladý náčelník Škyťák, který miluje létání s okřídleným parťákem Bezzubkou. A miluje i svoji kamarádku Astrid, jen jí to ještě nestačil naplno říct.

Paradoxně právě láska se stane předzvěstí mračen, která se nad Blpem začnou stahovat. Škyťák je v tom nevinně, může za to rozkošná bílá dračice Bleskoběska, jež doslova omráčí Bezzubku, který se pod jejím vlivem promění z obávaného Nočního běsu na nejistého puberťáka. Možná i proto včas ve vzduchu neucítí nebezpečí pro všechny draky, které se ke břehům ostrova blíží.

Ve snaze najít pro ně nové útočiště se Škyťák a Astrid vydají pátrat po mýty opředeném Skrytém světu, v němž by se všichni draci mohli před touto hrozbou ukrýt. Najdou ho? A najdou ho včas?


Na film se můžeme podívat online zde:
https://www.bombuj.tv/online-film-jak-vycvicit-draka-3


Režie:                   Dean DeBlois
Předloha:           Cressida Cowell (kniha)
Scénář:                Dean DeBlois
Hudba:                John Powell

Hrají:
Jay Baruchel, America Ferrera, F. Murray Abraham, Cate Blanchett, Gerard Butler, Craig Ferguson, Jonah Hill, Christopher Mintz-Plasse, Kristen Wiig, Kit Harington, Robin Atkin Downes, Gideon Emery, Ashley Jensen, Ólafur Darri Ólafsson, David TennanZZdroj: https://www.csfd.cz

.

Trailer …

.

Produkty k filmu … Jak vycvičit draka …

Ložní povlečení – na motivy Jak vycvičit draka

Omalovánka – Jak vycvičit draka

Kniha – celý příběh o mně a Bezzubkovi 2

..

Fotogalerie …

.

V kinech od února 2019 …

Premiéra tohoto filmu je v kinech od února 2019.

Na film se můžeme podívat (online) …


Na film se můžeme podívat online zde:
https://www.bombuj.tv/online-film-jak-vycvicit-draka-3


Další filmy … si můžeme online přehrát na webu … > www.bombuj.eu < < (opens in a new tab)"> >> www.bombuj.tv <<  (pokud zde film ještě není, musíme si počkat, až zde bude přidán).

.

Poznámka:

Bombuj.tv – je nejznámější filmový portál, kde najdeme spoustu filmů i ty které se promítají v kině. Je možné si stáhnout aplikaci pro mobil a můžeme sledovat filmy opravdu všude … ? .

 

Další upoutávka na film …

Plakát filmu: Jak vycvičit draka 3

.

Produkty k filmu … Jak vycvičit draka …

Ložní povlečení – na motivy Jak vycvičit draka

Omalovánka – Jak vycvičit draka

Kniha – celý příběh o mně a Bezzubkovi 2

DVD – film Jak vycvičit draka 3

.Radek Rýznar

Mám rád moderní technologie pokud pomáhají lidem. Je vhodné k těmto technologiím přistupovat s nadhledem a zůstat pozorní zda jsou k užitku nebo ne. I na webové stránky se můžeme dívat jako na stroj, který provádí určité postupy podle našich možností a zkušeností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Finanční nezávislost Heureka - srovnání cen Spotify Rádia Dovolená Srovnávač
0 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap