VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač

FILM: Karel GOTT – Zůstanu svůj (dokumentární, životopisný) 2019 – onlineSpeciální pořad, který dokumentuje průřez kariérou Karla Gotta. Na zážitky s mistrem vzpomíná například Eva Pilarová, Lucie Bílá, Marcela Holanová nebo Petr Janda. Jitka Zelenková pak promluvila o jejich společných cestách po Německu, kde se mistr těšil rovněž obrovské oblibě. Dokument plný jeho největších hitů je poctou mistrovi Karlu Gottovi!

Režie: TV nova

Účinkující:
Karel Gott (a.z.), Eva Pilarová, Lucie Bílá, Marcela Holanová, Petr Janda, Jitka Zelenková … a další

Zdroj: https://www.csfd.cz

Fotogalerie …

Na film (dokument) se můžeme podívat online …


Na film (dokument) … Karel GOTT – Zůstanu svůj … se můžeme podívat online zde:
https://www.bombuj.tv/online-film-karel-gott-zustanu-svuj2019


Jiné filmy … si můžeme přehrát online na webu … > www.bombuj.eu < < (opens in a new tab)"> >> www.bombuj.tv <<  (pokud zde film ještě není, musíme si počkat, až zde bude přidán)..

Poznámka:

Bombuj.tv – je nejznámější filmový portál, kde najdeme spoustu filmů i ty které se promítají v kině. Je možné si stáhnout aplikaci pro mobil a můžeme sledovat filmy opravdu všude … ? .

Tento film si můžeme také přehrát na YouTube

Odkaz YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=_laLrR33LpM

Karel GOTTRadek Rýznar

Mám rád moderní technologie pokud pomáhají lidem. Je vhodné k těmto technologiím přistupovat s nadhledem a zůstat pozorní zda jsou k užitku nebo ne. I na webové stránky se můžeme dívat jako na stroj, který provádí určité postupy podle našich možností a zkušeností.

VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač
0 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap