VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač

FILM: Narušitel (CZ, drama) 2019 – onlineSilný a napínavý příběh českého leteckého esa, jeho kamarádů i bezbřehou lásku k létání přináší do kin film Narušitel. Život armádních letců socialistického Československa naplňovaly opojné chvíle svobody v oblacích a přátelství na celý život, z velké části ho ale ničil dozor státní bezpečnosti a jejích udavačů.

Čtveřice kamarádů a jejich letecký mentor spolu létají a slouží v armádě dvacet let. Pak se ale po dlouhé době začne rozmotávat smrt bývalého pilota RAF při pokusu o přelet na západ a hlavní hrdina nemá jiné východisko, než se ho pokusit napodobit. „Jste narušitel, následujte mě,“ jsou slova, která sám často hlásí do vysílačky, když nutí k přistání ty, kdo se na západ za svobodou vydávají vzduchem v letadlech. Teď se o stejně zoufalý útěk musí pokusit i on.

Režie:                   David Balda,
Scénář:                David Balda, Petr Kult,
Kamera:              David Balda,
Hudba:                Michal Hrůza, Jiří Janouch

Hrají:
Pavel Neškudla, Jiří Dvořák, Veronika Arichteva, Petr Kostka, Stanislav Zindulka, Matěj Anděl, Jan Sklenář, Filip Richtermoc, Jaroslav Lorenc, Ludmila Zábršová-Molínová, Jan Skorunka, Martin Kirov … a další.

Zdroj: https://www.csfd.cz

Trailer …

Fotogalerie …

V kinech od ledna 2019 …

Premiéra tohoto filmu je od ledna 2019.Na film se můžeme podívat online …


Na film … Narušitel … se můžeme podívat online zde:
https://www.bombuj.tv/online-film-narusitel


Jiné filmy … si můžeme přehrát online na webu … >> www.bombuj.tv <<  (pokud zde film ještě není, musíme si počkat, až zde bude přidán).

.

Poznámka:

Bombuj.tv – je nejznámější filmový portál, kde najdeme spoustu filmů i ty které se promítají v kině. Je možné si stáhnout aplikaci pro mobil a můžeme sledovat filmy opravdu všude … ? .

Další upoutávky na film …

Plakát …

Nabídka dalších filmů …

Radek Rýznar

Mám rád moderní technologie pokud pomáhají lidem. Je vhodné k těmto technologiím přistupovat s nadhledem a zůstat pozorní zda jsou k užitku nebo ne. I na webové stránky se můžeme dívat jako na stroj, který provádí určité postupy podle našich možností a zkušeností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač
0 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap