VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač

FILM: Po čem ženy touží (USA, komedie, romantický) 2000 – onlineNick Marshall (Mel Gibson) je chamtivý šovinistický hlupák, zaměstnaný ve velmi dobře prosperující reklamní agentuře v Chicagu, kterou vede Dan Vanamaker (Alan Alda). Ženy jsou pro něj převážně jako tmel v jeho rukou, což podporuje jeho přesvědčení, že je schopen se vmanévrovat do ženské atmosféry.

Je přesvědčen, že jedině on má nárok na uvolněné místo kreativního ředitele v agentuře. Ale “jeho” místo, k Nickově velkému překvapení a zklamání, dostává Darcy Maguire (Helen Hunt), ambiciózní kariéristická žena, která, zdá se, je předurčena být v neustálém konfliktu s egoistickým Nickem. Po nehodě v koupelně (Nick zasažen elektrickým proudem spadne do vany), ráno objeví, že má schopnost poslouchat, co si ženy myslí.

Jeho služebná se nepošklebovala jako obvykle, dokonce ani jeho vrátná mu slovně nelichotí, jaké má krásné pozadí. To je, co si tyto ženy myslí, co je uloženo jen v jejich hlavách. Zpočátku je Nick poměrně zděšen, ale brzy je rozverně vzrušen představou, že zná všechno, co je ukryto v ženském mozku. A to se velmi hodí v přítomnosti kolegyně Darcy. Náhle dva rivalové jsou spojenci.


Na Film se můžeme podívat online (zde):
https://www.bombuj.tv/online-film-po-cem-zeny-touzi


Režie:                   Nancy Meyers
Scénář:                Josh Goldsmith, Cathy Yuspa
Kamera:              Dean Cundey
Hudba:                Alan Silvestri

Hrají:
Mel Gibson, Helen Hunt, Marisa Tomei, Alan Alda, Ashley Johnson, Mark Feuerstein, Lauren Holly, Delta Burke, Valerie Perrine, Judy Greer, Sarah Paulson, Ana Gasteyer, Lisa Edelstein, Loretta Devine, Diana Maria Riva, Eric Balfour, Kathrin Middleton, Logan Lerman, Alexondra Lee, T.J. Thyne, Audrey Wasilewski, Angela Oh, Brooke ElliTrailer …

Trailer (v angličtině)

.

Produkty k filmu … Po čem ženy touží …

Kniha – Po čem ženy touží

Kniha – Co muži nechápou (Po čem ženy touží)

DVD – film … Po čem ženy touží

.

Fotogalerie …

Na film se můžeme podívat (online) …


Na Film se můžeme podívat online (zde):
https://www.bombuj.tv/online-film-po-cem-zeny-touzi


Film Po čem muži touží si můžeme přehrát online na webu … >> bombuj.tv <<  (pokud zde film ještě není, musíme si počkat, až zde bude přidán).

.

Poznámka:

Bombuj.tv – je nejznámější filmový portál, kde najdeme spoustu filmů i ty které se promítají v kině. Je možné si stáhnout aplikaci pro mobil a můžeme sledovat filmy opravdu všude … 🙂 .

.

Další upoutávka na film …

Test mužnosti …

.

Produkty k filmu … Po čem ženy touží …

Kniha – Po čem ženy touží

Kniha – Co muži nechápou (Po čem ženy touží)

DVD – film … Po čem ženy touží

.Radek Rýznar

Mám rád moderní technologie pokud pomáhají lidem. Je vhodné k těmto technologiím přistupovat s nadhledem a zůstat pozorní zda jsou k užitku nebo ne. I na webové stránky se můžeme dívat jako na stroj, který provádí určité postupy podle našich možností a zkušeností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač
0 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap