VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač

FILM: Špunti na vodě (CZ, komedie, rodinný) 2017 – onlineRodiče bratrů Igora (Jiří Langmajer) a Davida (Hynek Čermák) chystají zlatou svatbu. Na oslavu přiletí i bratranec Olda (Pavel Liška), který žije v Kanadě, povahou dobrodruh. Bratry napadne, že nejlepší by bylo vyrazit za rodiči na kánoích po řece jen ve třech, tak, jako za starých časů. To, ale nebude, tak jednoduché, protože jim jejich plány manželky změní.

Třeba to, že Igor a David jsou ženatí a mají děti. Uvítací večeře pro Ondru, který přijíždí se svou mladou přítelkyní Zlaticou, se nezadržitelně mění v katastrofu. Zlatica, která touží po dítěti, se dozvídá, že Ondra má dceru, o které se jí nezmínil. Igor své ženě Nele (Tatiana Vilhelmová) a jejich dcerám výměnou za pánskou jízdu slíbil rodinnou dovolenou, na kterou kvůli práci nemůže odjet.

Davidova manželka Alice (Anna Polívková) si sice nemůže vynachválit manželovu péči o jejich čtyři děti, jenže jinak je její svérázný muž v domácnosti naprosto nepoužitelný. A tak, když slavnostní tabule mizí pod nánosem sazí z komína, který David opět zapomněl opravit, všem ženám dojde trpělivost. Zanechávají pány napospas dětem a vyrážejí na kolech na dámskou jízdu. Tátové se ale nevzdávají a rozhodnou se vydat na vodu v kánoích i se všemi dětmi. A tak nyní již desetičlenná expedice vyplouvá na dvoudenní plavbu vstříc dobrodružstvím a spoustě bláznivých zážitků.

Film … Špunti na vodě … je možné přehrát zde:
https://www.bombuj.tv/online-film-spunti-na-vode


Režie:                   Jiří Chlumský
Scénář:                Marcel Bystroň
Kamera:              Pavel Berkovič
Hudba:                Ondřej Brousek

Hrají:
Hynek Čermák, Jiří Langmajer, Pavel Liška, Anna Polívková, Tatiana Vilhelmová, Jana Kvantiková, Filip Antonio, Antonín Holoubek, Viktor Antonio, Karolína Morschlová, Karolína Kočí, Nelly Řehořová, Kateřina Coufalová, Karel Jirák, Filip Březina, Ján Jackuliak, Dana Syslová, Arnošt Goldflam, Jakub Stich, Andrei Toader, Metoděj Drozd.

Trailer …

.

Produkty k filmu … Špunti na vodě …

DVD – film … Špunti na vodě

 

.

Fotogalerie …

.

Na film se můžeme podívat (online) …


Odkaz na film: https://www.bombuj.tv/online-film-spunti-na-vode


Film Špunti na vodě si můžeme přehrát online na webu … >> bombuj.tv << (pokud zde film ještě není, musíme si počkat, až zde bude přidán).

.

Poznámka:

Bombuj.tv – je nejznámější filmový portál, kde najdeme spoustu filmů i ty které se promítají v kině. Je možné si stáhnout aplikaci pro mobil a můžeme sledovat filmy opravdu všude … 🙂 .

.

Zdroj: https://www.csfd.cz/film/441485-spunti-na-vode/prehled/

 

.

Produkty k filmu … Špunti na vodě …

DVD – film … Špunti na vodě

.Radek Rýznar

Mám rád moderní technologie pokud pomáhají lidem. Je vhodné k těmto technologiím přistupovat s nadhledem a zůstat pozorní zda jsou k užitku nebo ne. I na webové stránky se můžeme dívat jako na stroj, který provádí určité postupy podle našich možností a zkušeností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač
0 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap