VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač

FILM: Tátova volha (CZ, komedie, drama) 2018 – onlineKostýmní výtvarnice Eva (Eliška Balzerová) nečekaně ovdověla.  Ludvík se jí ani nestačil svěřit s tím, že kromě jejich dcery Terezy (Tatiana Vilhelmová), má ještě stejně starého nemanželského syna. To alespoň naznačuje pečlivě ukrytá a náhodně objevená dětská kresba.

Eva je rozhodnutá nečekané odhalení velkoryse ignorovat, ale Tereza, které se vlastní život sype pod rukama, se k přízraku nevlastního bratra upne.

Společně s matkou se vydávají Ludvíkovým veteránem volha GAZ 21 po stopách jeho bývalých milenek (Vilma Cibulková, Eva Holubová, Hana Maciuchová) a přátel (Boleslav Polívka, Emília Vášáryová).

Na film se můžeme podívat online:
https://www.bombuj.tv/online-film-tatova-volha


Režie:                  Jiří Vejdělek
Scénář:               Iva Jestřábová, Jiří Vejdělek
Kamera:              Vladimír Smutný
Hudba:                Jan P. Muchow

Hrají:
Eliška Balzerová, Tatiana Vilhelmová, Vilma Cibulková, Eva Holubová, Hana Maciuchová, Emília Vášáryová, Martin Myšička, Bolek Polívka, Jana Plodková, Václav Neužil ml., Dominika Frydrychová, Ivana Uhlířová, Milan AulickýZdroj: https://www.csfd.cz

.

Trailer …

.

Produkty k filmu … Tátova volha …

 DVD – filmu Tátova volha

 

 

Fotogalerie …

.

Na film se můžeme podívat (online) …


Na film se můžeme podívat online:
https://www.bombuj.tv/online-film-tatova-volha


Film Tátova volha si můžeme přehrát online na webu … >> bombuj.tv << (pokud zde film ještě není, musíme si počkat, až zde bude přidán).

.

Poznámka:

Bombuj.tv – je nejznámější filmový portál, kde najdeme spoustu filmů i ty které se promítají v kině. Je možné si stáhnout aplikaci pro mobil a můžeme sledovat filmy opravdu všude … 🙂 .

.

Další upoutávka na film …

O filmu … Tátova volha … 🙂

.

.

Produkty k filmu … Tátova volha …

DVD – filmu Tátova volha

.Radek Rýznar

Mám rád moderní technologie pokud pomáhají lidem. Je vhodné k těmto technologiím přistupovat s nadhledem a zůstat pozorní zda jsou k užitku nebo ne. I na webové stránky se můžeme dívat jako na stroj, který provádí určité postupy podle našich možností a zkušeností.

VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač
0 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap