VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač

FILM: Všechno nebo nic [CZ, komedie, romantický ] 2017 – onlineLinda a Vanda jsou nerozlučné kamarádky, které spolu vlastní malé knihkupectví v centru města. Linda je rozvedená, praktická a vzdělaná třicetiletá žena, má malou dceru a pocit zodpovědnosti. Vanda je pravý opak, veselá svobodná, nezávislá třicetiletá žena, která muže přitahuje, ale žádný muž její tempo nevydrží, a proto hledá toho pravého.

V jejich knihkupectví pracuje Edo, který taky touží po lásce na věky věků, ale jako plachý, citlivý a introvertní gay to má těžké. Životy téhle trojice nakonec stejně zamotá několik mužů.

Lindě charismatický developer Jakub, který nakonec není tím, kým se zdá být. Vandě bývalý profesor z vysoké školy Aladar, jehož je ochotná si vzít, „protože ji má rád“. A Edo se už zase přizpůsobuje dalšímu příteli, Leovi. Nakonec, ale všechno dopadne úplně jinak, než všichni čekali.

Kniha … Všechno nebo nic

Knihu tohoto filmu je možné získat v níže uvedených eshopech …

 

Režie:                 Marta Ferencová
Předloha:           Eva Urbaníková (kniha)
Scénář:              Marta Ferencová, Eva Urbaníková
Kamera:             Peter Bencsík
Hudba:               René Rypar

Hrají:
Táňa Pauhofová, Klára Issová, Michał Żebrowski, Paweł Deląg, Ondřej Sokol, Petr Vaněk, Ľuboš Kostelný, Zuzana Kronerová, Luděk Sobota, Jan Budař, Vlastina Svátková, Petra Hřebíčková, Bronisław Wrocławski, Vladimíra Havlíčková, Marek Salvet, David Piskor, Amélie Pokorná, Václav Upír Krejčí, Leoš Mareš, Ondřej Malý, Karolína MorschlOdkaz na film Všechno nebo nic: >> zde lze přehrát <<

.

Trailer …

.

Fotogalerie …

.

Na film se můžeme podívat (online) …

Odkaz na film Všechno nebo nic: >> zde lze přehrát <<

Film Všechno nebo nic si můžeme přehrát online na webu … >> bombuj.tv << 

.

Poznámka:

Bombuj.tv – je nejznámější filmový portál, kde najdeme spoustu filmů i ty které se promítají v kině. Je možné si stáhnout aplikaci pro mobil a můžeme sledovat filmy opravdu všude … 🙂 .

.

Kniha … Všechno nebo nic

Knihu tohoto filmu je možné získat v níže uvedených eshopech …

 

DVD… Všechno nebo nic

DVD tohoto filmu je možné získat v níže uvedených eshopech …

 Radek Rýznar

Mám rád moderní technologie pokud pomáhají lidem. Je vhodné k těmto technologiím přistupovat s nadhledem a zůstat pozorní zda jsou k užitku nebo ne. I na webové stránky se můžeme dívat jako na stroj, který provádí určité postupy podle našich možností a zkušeností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač
4 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap