VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač

FILM: Vybíjená (CZ, komedie, drama) 2015 – onlineVybíjená je groteskou o přátelství, osudových láskách, kráse a ošklivosti, alkoholu a hledání lidského štěstí. V několika časových rovinách vypráví příběh spolužáků, kteří spolu prožívají různé životní etapy. Ocitáme se na abiturientském srazu gymnázia. Zdánlivě banální situace dává prostor nejen pro sentimentální vzpomínky, ale především k bilanci nenaplněných tužeb i uskutečněných snů a prožitého života.

V centru příběhu jsou tři kamarádi Jeff, Skippy a Tom, které životní peripetie neustále vracejí do společného bydliště – staromládeneckého doupěte, které se pro ně stává útočištěm podle toho, jak získávají či ztrácejí životní partnerky. Jejich protipólem jsou dvě ženské hrdinky – třídní kráska Eva, která se stane postupně objektem lásky všech spolužáků a ošklivka Hujerová, které schopnost sebeironického nadhledu dává nejen schopnost přežít ve světě krásných, ale najít i vlastní cestu ke štěstí.

Režie:                   Petr Nikolaev
Předloha:            Michal Viewegh (kniha)
Scénář:                Miroslav Oščatka
Kamera:              David Ployhar
Hudba:                Jiří Chlumecký

Hrají:
Ondřej Sokol, Michal Suchánek, Richard Genzer, Simona Krainová, Simona Babčáková, Václav Matějovský, Jakub Burýšek, Michal Šášinka, Linda Bartošová, Johana Vašková, Lukáš Vaculík, Monika Absolonová, Hynek Čermák, Petra Špindlerová, Zuzana Čapková, Kateřina Burianová-Rajmontová, Tomáš Havlínek, Tomáš Kraus, Martin Zahálka, Roberta

Zdroj: csfd.cz

Trailer …

Fotogalerie …

Na film se můžeme podívat online …

Na film … Vybíjená … je možné se podívat online zde:
https://www.bombuj.tv/online-film-vybijena-2015Jiné filmy … si můžeme přehrát online na webu … > www.bombuj.tv <<  (pokud zde film ještě není, musíme si počkat, až zde bude přidán).

.

Poznámka:

Bombuj.tv – je nejznámější filmový portál, kde najdeme spoustu filmů i ty které se promítají v kině. Je možné si stáhnout aplikaci pro mobil a můžeme sledovat filmy opravdu všude … ? .

Další upoutávky na film …

Plakát …

Další nabídka filmů

Radek Rýznar

Mám rád moderní technologie pokud pomáhají lidem. Je vhodné k těmto technologiím přistupovat s nadhledem a zůstat pozorní zda jsou k užitku nebo ne. I na webové stránky se můžeme dívat jako na stroj, který provádí určité postupy podle našich možností a zkušeností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač
0 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap