VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač

FILM: Zoufalé ženy dělají zoufalé věci (CZ, komedie) 2018 – online“To tedy byl porod!” vzdychnete si, když se vám něco nepodaří lehce, ale stojí vás to hodně úsilí. “To tedy byl porod!” je přesná definice nejen vstupu naší hrdinky Olgy na svět (vzácnou polohou čelní), ale tato věta vystihuje výstižně i její touhu najít pravou lásku.

Není to vůbec jednoduché, možná proto, že ani Olga není jednoduchá. Má se svým milostným životem velké plány a má přebujelou fantazii. Městečko, kde se narodila, jí pro realizace milostných záměrů nestačí. A tak se přemístí do velkoměsta. Nejprve prodává v dámském prádle, kde obslouží přes 3 tisíce žen, než se stane zázrak a přijde ON!

Ten první a pravý! To si aspoň Olga myslí do okamžiku, než ho přistihne při nevěře. Olga studuje psychologii, a tak má svou situaci teoreticky zvládnutou. Praxe je ovšem jiná. Zvlášť, když se potká s vyhlášeným děvkařem a ten ji odveze do karpatských hor. Anebo, když se málem utopí v kanoi před očima toho mladíčka …anebo, když zjistí, že ten kluk, který ji poprvé viděl nahou, není zas takový kretén …anebo, když pochopí, že její syn už není dítě …anebo… těch “anebo” je na cestě, kde Olga hledá báječný vztah, hodně. Určitě ale platí, že film Zoufalé ženy dělají zoufalé věci je komedie, ze které vyplývá, že co se týče lásky, tak… i když je vám hrozně, i když jste k smíchu, tak to prostě nesmíte vzdát!

Režie:                 Filip Renč
Předloha:          
Halina Pawlowská (kniha)
Scénář:              
Halina Pawlowská
Kamera:             
Petr Hojda
Hudba:                René Rypar, Martin Krajíček

Hrají:
Klára Issová, Aneta Krejčíková, Matouš Ruml, Václav Vašák, Martin Kraus, Lenka Vlasáková, Alice Bendová, Jiří Dvořák, Pavel Kříž, Zdenka Procházková, Marián Mitaš, Jindřich Žampa, Sarah Aratóová, Fedir Djudja, Petr Vacek, Gabriela Štefanová, Roman Mrázik, Lucia Jagerčíková, Petr Koza, Jan Nemejovský, Martin Krajíček, Petr Vymazal.

Zdroj: https://www.csfd.czTrailer …

Fotogalerie …

Na film se můžeme podívat (online) …


Na film se můžeme podívat online:
https://www.bombuj.tv/online-film-zoufale-zeny-delaji-zoufale-veci


Film Zoufalé ženy dělají zoufalé věci … si můžeme přehrát online na webu … >> bombuj.tv << (pokud zde film ještě není, musíme si počkat, až zde bude přidán).

.

Poznámka:

Bombuj.tv – je nejznámější filmový portál, kde najdeme spoustu filmů i ty které se promítají v kině. Je možné si stáhnout aplikaci pro mobil a můžeme sledovat filmy opravdu všude … 🙂 .

Další upoutávky na film …

Ukázka 1:

Ukázka 2:

Ukázka 3:

Plakát …Radek Rýznar

Mám rád moderní technologie pokud pomáhají lidem. Je vhodné k těmto technologiím přistupovat s nadhledem a zůstat pozorní zda jsou k užitku nebo ne. I na webové stránky se můžeme dívat jako na stroj, který provádí určité postupy podle našich možností a zkušeností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač
0 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap