Kurzy.cz Akcie Burza Burza PX50 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: RMSystem PK30 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: ČEZ 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: ERSTE GROUP BANK A 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: KOMERČNÍ BANKA 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: O2 C.R. 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí:
VIP SketchUp SketchUp Heureka - srovnání cen Počasí Výsledky Dovolená Srovnávač

Inspirace pro seberealizaci a podnikáníPřistihli jste se někdy, jak si sami sobě říkáte, na to nemám dost peněz, nejsem dost chytrý, nemám dost ambicí podnikat nebo nejčastější výmluva „to prostě nemohu zvládnout“. Přesto možná znáte člověka, který toto vše zvládá levou zadní. Pokud si myslíte, že je to množstvím talentu, který bůh rozděluje a my se na tom nemůžeme nějak podílet, tak toto klidně hoďme za hlavu.

 >> My všichni jsme talentovaní <<

Doktor kouč dlouho pozoroval úspěšné lidi a zjistil jejich tajemství. Co je odlišuje, není styl oblékání nebo styl účesu, ale styl myšlení a jak věci dělají. Co teď doposud děláte je důsledkem Vašeho životního stylu.

 Úspěšní lidé mají svůj styl, a proto mohou celý život
dělat jedinou činnost a jsou stále úspěšní

Mezi tím většina z nás dělá 80% času věci, které nás nenaplňují. Je nám opravdu jedno co děláme z našim časem. 8 z 10 činností, které děláme, každý den nás nikam neposouvají. 70% studentů neví, co chtějí ve svém životě vlastně dělat. Sezení v lavicích nás možná naučilo poslušnosti a disciplíně. Ale je to opravdu to co od života chceme? Nebo to je to co po nás chtějí ostatní.

maslowova_pyramida_potreb

.
.
.
Lidí jak vydělat milióny je na internetu spousty. U doktora kouče se hlavně učí styl – byt sám sebou. Možná jste již slyšeli o Maslowově pyramidě. Většina lidí začíná u uspokojování základních potřeb..
U doktora kouče se učíme, ale úplně naopak, protože co každému brání v úspěchu je on sám.

jak_to_uci_doktor_kouc.
.
.
Takže nejprve se učíme seberealizaci, potřebu uznání, potřebu lásky, potřebu bezpečí a nakonec fyziologické potřeby.
.
.
Spojujeme Vás s nejlepšími z oboru například:
– pro finanční gramotnost s koučem pro „penězolamy“
– pro podnikání s koučem pro „podnikavce“
– pro ženy s koučem žen

 

 

Proč to zde takto dělají?
Tato země má spoustu talentovaných lidí, studentů, podnikatelů, inženýrů, umělců, ale to co jim většinou chybí je styl. Mít svůj vlastní styl totiž znamená naplňovat svoje skutečné poslání, lidé co ho nemají, se snaží prodat za každou cenu.

Lidé co mají styl, mění budoucnost, tvoří hodnoty a přitahují další lidi.

..

Další články o podnikání:
Seznam všech článků o podnikání najdeme zde.

..Radek Rýznar

Mám rád moderní technologie pokud pomáhají lidem. Je vhodné k těmto technologiím přistupovat s nadhledem a zůstat pozorní zda jsou k užitku nebo ne. I na webové stránky se můžeme dívat jako na stroj, který provádí určité postupy podle našich možností a zkušeností.

2 komentáře: „Inspirace pro seberealizaci a podnikání

  • ()
    Trvalý odkaz

    Podnikání je hlavně o schopnostech (které nejde naučit) a dovednostech (které získáme praxí). Pokud někdo zkrátka nemá dispozice, náturu, elán, touhu něco dokázat, těžko se bude prosazovat.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Finanční nezávislost Heureka - srovnání cen Spotify Rádia Dovolená Srovnávač
0 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap