SketchUp Autoresponder FREE - 500 emailů Heureka - srovnání cen Důležitá telefonní čísla Výsledky Dovolená Kontakt ...

Kde a jak si založit povinné ručení nebo-li zákonné pojištěníTaké potřebujete poradit kde na českém trhu najít to nejvýhodnější povinné ručení nebo-li zákonné pojištění? Pokud ano, zabýváte se touto otázkou minimálně jednou do roka, máme tu pro vás zajímavé webové stránky: přímé pojištění www.primepojisteni.cz  (viz. obrázek níže), které vám při tomto rozhodování pomohou. Jde v podstatě o srovnávač povinného ručení, který je zastřešen pojišťovací makléřskou společností Eurola, s.r.o.

povinne_ruceni
Povinné ručení

Vzhledem k tomu, že je zde vysoká konkurence, se tento portál (přímé pojištění) snaží odlišit poskytováním nízkých cen a kvalitní péče o své zákazníky. Je zde možné získat po konzultaci s operátorem (za určitých podmínek) ještě nižší cenu, něž která je uvedena na internetu. Nepodaří se to však vždy.

Dalším odlišením od konkurence je, že tato společnost nevolá každému, kdo se objeví na jejich portále. O komunikaci musí mít především zájem samotný návštěvník tohoto webu. Komunikaci je možné provést jednak zavoláním na bezplatné telefonní číslo nebo návštěvník zde zanechá svoje telefonní číslo a operátor mu následně zavolá.

Proč navštívit tento web:
 • nabídka od většiny českých pojišťoven
 • porovnání nabídky včetně konkurenčních srovnávačů
 • potvrzení telefonem, emailem a poštou
 • ceny včetně připojištění

Přímé pojištění – je srovnávač povinného ručení pro osobní automobily. Na českém trhu působí od října 2012. Jako jediný zobrazuje návštěvníkům nabídky všech pojišťoven a zároveň i konkurenčních srovnávačů. Návštěvník tak má okamžitý přehled o nejvýhodnějších online nabídkách povinného ručení na českém trhu.

…… 

Na tomto portále je také možnost sjednat mino povinného ručení další pojištění a to: havarijní, životní a úrazové, cestovní, pojištění odpovědnosti, pojištění domácnosti a pojištění mazlíčka. Toto pojištění lze sjednat po telefonu.

……Další články o osobním rozvoji:
Seznam všech článků o osobním rozvoji najdeme zde.

……2 komentáře: „Kde a jak si založit povinné ručení nebo-li zákonné pojištění

 • ()
  Trvalý odkaz

  Srovnávače jsou skvělá věc, zrovna teď když všechny pojisťovny hlásí zdražování ručení. Mám svůj oblíbený srovnávač, přes který vždy najdu top nabídku.

  Reagovat
 • ()
  Trvalý odkaz

  Myslím, že možnost dojednat si povinné ručení online je určitě zajímavá. Osobně bych ocenil to, že je to zdarma a dost rychlé. Osobně jsem si pojištění pro oktávku vyřídil z domu a ušetřil jsem pár tisíc.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Finanční nezávislost Heureka - srovnání cen Spotify Rádia Dovolená Srovnávač
0 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap