VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač

Jak nastavit v GMAIL-u předpřipravené texty pro vložení do emailuJde o předpřipravené odpovědi, které můžeme opakovaně vložit do těla právě psaného emailu. Velmi nám to usnadní a zrychlí práci. Psaní emailu nám zabere méně času což je určitě příjemné.

Pojďme se tedy podívat jak předpřipravený text nastavit … 🙂 .

1. krok – Laboratoř „nastavení“

Přejdeme do nastavení v Gmailu (Ozubené kolečko a vybereme Nastavení). Dále se v nastavení přepneme do záložky Laboratoř (viz. obrázek níže) a najdeme sekci pro … Předpřipravené odpovědi, které Aktivujeme.

.

2. krok – zobrazení volby pro předpřipravený text

Po aktivaci předpřipraveného textu v „laboratoři“ vidíme v Nové zprávě (novém emailu) možnost pro vybrání tohoto předpřipraveného textu (viz. obrázek níže)..

3. krok – vytvoření a uložení předpřipraveného textu

V tomto kroku vytvoříme text, který uložíme pro předpřipravený text.

Uložení předpřipraveného textu provedeme dle obrázku výše. Klikneme na Nová předpřipravená odpověď … a vyskočí okno (viz. obrázek níže) pro zadání názvu nové předpřipravené odpovědi.

.

4. krok – vložení předpřipraveného textu

Zde si ukážeme jak jednoduše vložit předpřipravený text do emailu. Předpřipravený text je umístěn jak do těla zprávy (emailu), tak do předmětu zprávy (emailu).

P o s t u p :

Dole klikneme na „trojúhelník“ => vybereme … Předpřipravené odpovědi => a následně vybereme konkrétní předpřipravený text (např. uložení předpřipr …). Postup najdeme na obrázku níže.

Na obrázku níže vidíme automatické vložení předpřipraveného textu do emailu.

.

Tím jsme úspěšně vložili předpřipravený text do emailu.

.Radek Rýznar

Mám rád moderní technologie pokud pomáhají lidem. Je vhodné k těmto technologiím přistupovat s nadhledem a zůstat pozorní zda jsou k užitku nebo ne. I na webové stránky se můžeme dívat jako na stroj, který provádí určité postupy podle našich možností a zkušeností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač
0 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap