VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač

Jak odinstalovat program ve [Windows 10]Potřebujeme odinstalovat program, který jsme si nainstalovali ve Windows 10 a po několika testech jsme usoudili, že tento program nebudeme potřebovat? Program Vás nezaujal a je potřeba ho odinstalovat.

Níže si ukážeme jak tento program odinstalovat – postup:

Klikneme na Start (vlevo dole na hlavním panelu) => vybereme Nastavení (ozubené kolečko) => zobrazí se okno Nastavení a v tomto okně vybereme Systém (viz. obrázek níže).

Dále pokračujeme tím, že v levé části vybereme … Aplikace a funkce. Tím se nám zobrazí v pravé části seznam všech programů. S tohoto seznamu vybereme např. Epic Games Laucher (viz. obrázek níže).Nyní po vybrání konkrétního programu se zobrazí dole pod programem tlačítko Odinstalovat na které klikneme (viz. obrázek níže).

Ještě přes samotným odinstalováním se zobrazí malé okno (s tlačítkem Odinstalovat), které nás informuje o spuštění odinstalovacího procesu (viz. obrázek níže).

Po kliknutí na tlačítko Odinstalovat je spuštěn průvodce, který provede samotné odinstalování konkrétního programu (viz. obrázek níže). Po dokončení průvodce je program úspěšně odinstalován.

Odinstalovaný program již nenajdeme v seznamu nainstalovaných programů.

.

Tento proces odinstalování programu, NEprovede kompletní vyčištění registru, což může být někdy problém při opakované instalaci totožného programu.

 Pokud potřebujeme odinstalovat program i včetně registru ve Windows 10, lze použít např. Revo Uninstaller Free 2.0.1. Program lze stáhnout na webu slunečnice: https://www.slunecnice.cz/

.Radek Rýznar

Mám rád moderní technologie pokud pomáhají lidem. Je vhodné k těmto technologiím přistupovat s nadhledem a zůstat pozorní zda jsou k užitku nebo ne. I na webové stránky se můžeme dívat jako na stroj, který provádí určité postupy podle našich možností a zkušeností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač
1 Share
Share via
Copy link
Powered by Social Snap