Kurzy.cz Akcie Burza Burza PX50 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: RMSystem PK30 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: ČEZ 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: ERSTE GROUP BANK A 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: KOMERČNÍ BANKA 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: O2 C.R. 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí:
VIP SketchUp SketchUp Heureka - srovnání cen Počasí Výsledky Dovolená Srovnávač

Jak zjistit rychlost internetuPotřebujete si prověřit rychlost připojení vašeho internetu?

Zde najdeme různé weby (webové stránky) pomocích, kterých je možné si změřit internetové připojení. Dále zde najdeme možnost pro podnikatele, kteří poskytují internetové připojení, zaregistrovat se do databázevíce níže v tomto článku.

Mezi nejznámější weby patří: rychlost.cz , speedtest.net a lupa.cz


Web – rychlost.cz

Odkaz: http://rychlost.cz/Tento web je optimalizován i pro mobilní telefony. Jako na moderních „webech“ o které se někdo stará, najdeme zde různé informace o internetu. Je zde vytvořena sekce ve formě diskuze, kde si libovolní návštěvníci těchto stránek radí a sdělují svoje zkušenosti s internetem.

Dále zde najdeme i sekci pro podnikatele, kteří poskytují internetové připojení. Zde si mohou uložit svoji firmu a nastavit různé parametry, které nabízejí uživatelům. Vzniká zde databáze všech firem, které nabízejí internetové sluzby.


Web – speedtest.net

Odkaz: http://speedtest.net

Velmi populární web pro měření rychlosti internetu, kde je ale použito spoustu reklamy po stranách. Tento web hlavně slouží pro měření samotného internetového připojení… :).


Web – Lupa

Odkaz: http://www.lupa.cz/nastroje/speedmeter/

 

Jde o komplexní webové stránky, kde najdeme spoustu informací ohledně internetu. Je to vlastně cílem tohoto webu, sdělovat návštěvníkům informace s internetového připojení. Najdeme zde sekci pro články, aktuality, práci v oblasti IT a nástroje, které potřebujeme v oboru internetového připojení.


.Radek Rýznar

Mám rád moderní technologie pokud pomáhají lidem. Je vhodné k těmto technologiím přistupovat s nadhledem a zůstat pozorní zda jsou k užitku nebo ne. I na webové stránky se můžeme dívat jako na stroj, který provádí určité postupy podle našich možností a zkušeností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Finanční nezávislost Heureka - srovnání cen Spotify Rádia Dovolená Srovnávač
0 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap