VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač

Jak zjistit zda má auto přetočený tachometrKupujete si ojeté (nebo relativně nové) auto a rádi byste zjistili, zda Vaše vybrané auto nemá přetočený tachometr. Nechcete být podvedeni prodejcem vozidla a raději byste si najeté kilometry zkontrolovali sami?

Není to nic složitého, ministerstvo dopravy vytvořilo jednoduchou webovou stránku, kde si kdokoli může ověřit evidovaný stav najetých kilometrů. Tato stránka má název kontrolatachometru.cz … >>

Odkaz na stránky:   >> kontrolatachometru.cz <<

.

Co pro kontrolu tachometru budeme potřebovat?

Pro kontrolu tachometru potřebujeme:  • stačí nám znát VIN vozidla

VIN (Vehicle identification number – Identifikační číslo vozidla) – je mezinárodně jednoznačný identifikátor motorových vozidel, zpravidla vyražený na štítku trvale připevněném ke karoserii vozu nebo vyražený do karosérie samotné. Ražení VIN se obvykle provádí předformovanými raznicemi až po lakování karosérie, umístěno bývá většinou na obtížně dostupné a záměnné části nosného skeletu, u modernějších vozů je často vyraženo na několika místech, kromě základního umístění také v průhledu stínícího lemu předního okna i na dalších, nezveřejňovaných místech. Číslo je tvořeno 17 písmeny a číslicemi, jeho formát je od roku 1983 určen normou (ISO 3779:1983). V Severní Americe je přidělování čísel oproti normě ještě upřesněno, takže tam VIN nese dodatečné informace.

.

Jak to funguje – zjištění najetých kilometrů?

1) Do kolonky pro VIN zadáme VIN vozu, u kterého chceme ověřit počet najetých kilometrů.

2) Následně klikneme na text … Potvrdit (viz. obrázek níže).

3) Nyní ve spodní části vidíme výsledek evidovaných záznamů pro stav tachometru.

.


Další weby pro kontrolu auta (zadáme VIN kód):


.

>> Další podobné články …

Radek Rýznar

Mám rád moderní technologie pokud pomáhají lidem. Je vhodné k těmto technologiím přistupovat s nadhledem a zůstat pozorní zda jsou k užitku nebo ne. I na webové stránky se můžeme dívat jako na stroj, který provádí určité postupy podle našich možností a zkušeností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač
0 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap