Kurzy.cz Akcie Burza Burza PX50 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: RMSystem PK30 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: ČEZ 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: ERSTE GROUP BANK A 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: KOMERČNÍ BANKA 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: O2 C.R. 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí:
VIP SketchUp SketchUp Heureka - srovnání cen Počasí Výsledky Dovolená Srovnávač

Jak zobrazit ikonu Tento počítač na ploše [Windows 10]U WIndows 8, 8.1 nebo Windows 10 se nezobrazuje ikona Tento počítač. Pokud jsme si na ni zvykli a chceme si ji opět zobrazit, tak si zde ukážeme jak to jednoduše udělat.

ikona_tento_pocitac_windows10

Pro zobrazení ikony Tento počítač u Windows 10 postupujeme takto:

1) Klikneme pravím tlačítkem myši na plochu a vybereme Přizpůsobit. Následně se zobrazí okno Nastavení (viz. obrázek níže) a zde klikneme na Motivy a vpravo na Nastavení ikony na ploše.

okno_nastaveni_windows10

2) Po kliknutí na … Nastavení ikony na ploše … se zobrazí okno, kde zatrhneme Počítač v sekci Ikony na ploše (viz. obrázek níže).

okno_nastaveni_ikon_na_plose_windows_10

Tímto postupem jsme zobrazili ikonu Tento počítač na ploše ve Windows 10 … 🙂 ..

>> Další podobné články …

Radek Rýznar

Mám rád moderní technologie pokud pomáhají lidem. Je vhodné k těmto technologiím přistupovat s nadhledem a zůstat pozorní zda jsou k užitku nebo ne. I na webové stránky se můžeme dívat jako na stroj, který provádí určité postupy podle našich možností a zkušeností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Finanční nezávislost Heureka - srovnání cen Spotify Rádia Dovolená Srovnávač
0 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap