VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač

Líbilo by se Vám, kdyby zákazníci sami chodili za Vámi?Žijeme v nové době, kdy internet je všude kolem nás. Tak poč tuto novou technologii nezapojit i do podnikání. Pokud se naučíme s touto technologií správně pracovat, tak nám může sloužit i v podnikání. Jsou totiž dva typy podnikatelů:

  • hledači příležitostí
  • strategičtí podnikatelé

Za hledače příležitostí bych označil podnikatelé, kteří se pořád za něčím honí a mají málo času Jejich myšlení je takové: toto zkusím hm nejde to, tak zkusím toto hm to taky noc nefunguje a co tohle …. a pořád dokola.

Strategičtí podnikatelé přemýšlejí úplně jinak, nejdříve dodělají jednu věc a pak se vrhnou na další. I oni mají v hlavě spoustu myšlenek, a nové nápady, ale počkají až dokončí jednu věc a pak se plní energie postí do nového úkolu. Mají totiž jasno co chtějí udělat tento den, tento týden či rok. Umí si naplánovat také odpočinek. Po dokončení úkolu neočekávají, že se něco velkého stane, protože kdyby tak přemýšleli a jejich očekávání se nesplnilo odradilo by je to od další činnosti. V podstatě pořád zůstávají skromní, ale moc dobře znají svoji hodnotu což je moc důležité.

Strategičtí podnikatelé používají tuto metodu:

Dělají správné věci správným způsobem ve správný čas.

Zkuste se zastavit, opravdu si udělat čas sám na sebe a zamyslet se. Jsem opravdu šťastný nebo se pořád za něčím honím. Na tuto otázku si musí odpovědět každý sám.Možná jste pochopili že je čas na Váš nový restart. Pokud ano našel jsem jednoto podnikatele, který je odborník v email marketingu a jeho videotrénink zdarma mě velmi inspiroval. Ukazuje lidem jak je možné opakovaně vydělávat peníze a zákazníci Vás sami kontaktují. Jde v podstatě o 7 dovedností strategického podnikatele.

Odkaz na jeho kurz nejdeme zde::

7 dovedností strategického podnikatele. Proto abyste se do kurzu dostali je nutné se zaregistrovat. Nebojte pokud se Vám kurz nebude líbit jednoduše se odhlásíte a jeto …. o nic nejde.

Další články o podnikání:
Seznam všech článků o podnikání najdeme zde.Radek Rýznar

Mám rád moderní technologie pokud pomáhají lidem. Je vhodné k těmto technologiím přistupovat s nadhledem a zůstat pozorní zda jsou k užitku nebo ne. I na webové stránky se můžeme dívat jako na stroj, který provádí určité postupy podle našich možností a zkušeností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač
0 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap