VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač

Myčky jsou efektivní a pracují potichuMyčky nádobí jsou vybavené programy vhodnými na různě zašpiněné nádobí. Moderní technologie nabízejí možnost rychlejšího nebo ekonomičtějšího provozu. Pokud je kuchyň součástí obytného prostoru, vybírejte modely s nižší hladinou hlučnosti.

Jakým způsobem MYČKY šetří energii i vodu?

Energeticky úsporné myčky mají označení A++ a A+++. Nižší spotřebu dosahují výrobci různými způsoby. Jedním z nich je například akumulace tepla a jeho následné využití s použitím přírodního zeolitu.

K ekonomičtějšímu provozu přispívá i nižší spotřeba vody. Za úsporné jsou dnes považované typy se spotřebou okolo 10 l.

Snížení lze docílit efektivnějším systémem oplachování nebo tak, že se na přemytí nádobí použije voda, která posloužila v předchozím cyklu na poslední opláchnutí.

Při výběru myčky sledujeme hlučnost

Součástí energetického štítku myček je kromě informace o spotřebě energie a vody také vyznačení hlučnosti, která se udává v decibelech.

Skutečnost, že může myčka svým provozem rušit, si často lidé uvědomí, až když ji umístí v obytné kuchyni, kde přijímají návštěvy nebo tráví večery sledováním televize či poslechem hudby. Za nízkou hlučnost, která je srovnatelná s tlumeným hovorem, se považuje hladina okolo 40 dB, mezi hlukově přijatelné patří typy s hlučností do 45 dB.Myčka pracuje podle senzorů, které určují jak myčka bude dlouho pracovat…

Některé moderní myčky jsou vybavené technologií, která podle potřeby reguluje spotřebu vody. Podle zbývajících částic potravin, mastnoty nebo zbytku mycího prostředku senzory z použité vody zjistí stupeň znečištění a podle toho nastaví optimální množství vody potřebné na poslední oplachování umytého nádobí. Senzory se využívají také ke zjištění množství nádobí. Při částečném naplnění spotřebiče se automaticky nastaví nižší hladina vody a naopak při plné kapacitě se přísun vody zvýší. Moderní myčky jsou vybavené úsporným ekologickým programem, který myje nádobí delší dobu při nižší teplotě.

Více informací o myčkách najdeme zde:

Vybíráme myčku na nádobí … dle funkčnosti


bydlenimagazin.cz – interiérRadek Rýznar

Mám rád moderní technologie pokud pomáhají lidem. Je vhodné k těmto technologiím přistupovat s nadhledem a zůstat pozorní zda jsou k užitku nebo ne. I na webové stránky se můžeme dívat jako na stroj, který provádí určité postupy podle našich možností a zkušeností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač
0 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap