VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač

Nakupuj a z nákupu dostaň část peněz zpětV dnešní internetové době vznikají různé marketingové boje jak získat zákazníka. Tento boj je samozřejmě také i u velkých internetových eshopů. Pokud nám nevadí nakupování přes eshopy, nabízí se tu možnost jak získat určité procento z nákupu zpět.

Pro tento účel vznikla na internetu služba, která má název VratnéPeníze.cz. Slouží k tomu, aby nám vrátila určité procento z vytvořeného nákupu zpět. Tato služba má ve svoji databázi velké množství eshopů u kterých můžeme nakoupit a ještě dostaneme něco nazpět.

vratne-penize-cz

Jak to funguje?

 1. krok – na stránce VratnéPeníze.cz si vytvoříme účet
 2. krok – následně se přihlásíme na VratnéPeníze.cz pomocí vytvořeného účtu a z tohoto webu přejdeme na spřátelený eshop (jejich zde opravdu hodně).
 3. krok – na tomto eshopu provedeme nákup a po určitém čase dostaneme provizi z nákupu. Tato provize je připsána na VratnéPeníze.cz
 4. krok – po takto několika zrealizovaných nákupech (postupně v průběhu delšího období) získáme finanční obnos, který nám bude na vyžádání vyplacen na náš běžný bankovní účet

Smysl webu VratnéPeníze.cz

Každý z nás musí koupit určité věci, které potřebujeme pro běžný provoz domácnosti jako je například drogerie, chovatelské potřeby, elektronika, bílé zboží (lednička, pračka) a mnoho dalších produktů. Proč bychom teda nemohli využít možnost si za nákup zboží, nechat vrátit určité procento zpět..

Proč používat nakupování přes VratnéPeníze.cz?

Můžeme nakupovat v různých eshopech a přitom provizi za uskutečněný nákup máme pěkně na jednom místě. Nepotřebujeme se omezovat pouze na jeden eshop, ale můžeme nakupovat v daleko větším množství těchto obchodů, stačí, aby vybraný eshop nabízel požadované zboží.

Web:  VratnéPeníze.cz   – zajímavá služba pro zákazníky.

..

Radek Rýznar

Mám rád moderní technologie pokud pomáhají lidem. Je vhodné k těmto technologiím přistupovat s nadhledem a zůstat pozorní zda jsou k užitku nebo ne. I na webové stránky se můžeme dívat jako na stroj, který provádí určité postupy podle našich možností a zkušeností.

2 komentáře: „Nakupuj a z nákupu dostaň část peněz zpět

 • ()
  Trvalý odkaz

  Dobrý nápad, který přijde k duhu jak eshopům tak vranympenezum 😉 A eshopy stejně vydělají ne že ne.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač
0 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap