Kurzy.cz Akcie Burza Burza PX50 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: RMSystem PK30 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: ČEZ 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: ERSTE GROUP BANK A 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: KOMERČNÍ BANKA 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: O2 C.R. 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí:
VIP SketchUp SketchUp Heureka - srovnání cen Počasí Výsledky Dovolená Srovnávač

Nastavení domovské stránky v Microsoft Edge

Zde si popíšeme jak nastavit domovskou stránku v internetovém prohlížeči Microsoft Edge. Tento prohlížeč je součást základní instalace ve Windows 10, a proto je to častá otázka, jak to udělat. Zde si popíšeme krok za krokem …

Nastavení domovské stránky vidíme v animovaném obrázku (krok za krokem)

Níže uvedený animovaný obrázek funguje pořád dokola ...

Nastavení domovské stránky v Microsoft Edge (animace je stále dokola).

Stručný postup

Spustíme Microsoft Edge a klikneme v pravém horním rohu na 3 tečky => dále klikneme na Nastavení. Nyní u položky … Otevřít v prohlížeči Microsoft Edge … nastavíme domovskou stránku podle obrázku níže.

Náhled na stránku: seznam.cz (12.6.2019)

Po uložení (kliknutí na ikonu diskety) zavřeme celý prohlížeč a následně po novém spuštění Microsoft Edge je otevřen s domovskou stránkou např: www.seznam.cz …. 🙂 .

Radek Rýznar

Mám rád moderní technologie pokud pomáhají lidem. Je vhodné k těmto technologiím přistupovat s nadhledem a zůstat pozorní zda jsou k užitku nebo ne. I na webové stránky se můžeme dívat jako na stroj, který provádí určité postupy podle našich možností a zkušeností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Finanční nezávislost Heureka - srovnání cen Spotify Rádia Dovolená Srovnávač
0 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap