VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač

Navrhni si kuchyň sám v programu SketchUpStavíte nový dům, opravujete starší nebo pouze rekonstruujete kuchyň. Ve všech těchto případech je vhodné něž se pustíte do díla znát dispozici vaší nové kuchyně. Tím mám namysli určit kde bude lednice, mikrovlnná a vestavěná trouba (sporák), odsavač, dřez popřípadě myčka a koš. Dále je vhodné si určit výšku pracovní desky a od jaké výšky směrem nahoru budou umístěny horní skříňky. Také si potřebujeme ujasnit samotnou výšky horních skříněk. Pokud si určíme výše popsané parametry zbývá nám pouze jediný krok a to je určit elektroinstalaci. Elektroinstalace je určení přesné polohy pro vodu a odpad (u dřezu a myčky). Dále také rozmístění všech zásuvek pro jednotlivé spotřebiče.

logo_video_navod

Video-návod jak si sám nakreslit kuchyň:

Všechny výše popsané parametry lze jednoduše získat ze stávající kuchyně nebo z jakékoliv jiné kuchyně. Nyní se můžeme pustit do samotného návrhu vlastní kuchyně. Výhoda vlastního návrhu kuchyně bude především v její originalitě. Uplatníte zde vlastní kreativitu a nápady. Podle mého názoru hlavní výhodou je zhmotnění své představy jak má vypadat vaše nová kuchyň, což velice zkrátí vaši následnou konzultaci s odborníkem. Vy mu donesete vlastní představu a on na základě ní může dále pracovat.

logo_video_navod
.
Jak se rychle naučit kreslit ve SketchUpu:

Program (software) pro vytvoření vlastního návrhu kuchyně bych doporučil použít SketchUp. Plnohodnotně vám postačí ve free verzi. Lze ho stáhnout například zde:

>> SketchUp lze stáhnout zde <<

V českém jazyce ho najdeme ve verzi 6 a 7. V anglickém jazyce je zde ve verzi 7 a také momentálně v nejvyšší verzi 8. Tento program lze využít nejen pro kuchyně, ale také pro jakékoliv jiné návrhy například zahrad,  kompletních interiérů nebo i ve strojírenství či modelářství. Pro inspiraci, jak jednoduše je možné navrhnout kuchyň, se můžete podívat na níže ukázkové video.

Po vytvoření samotného návrhu kuchyně je možné vytvořit základní vizualizaci, která je součástí tohoto programu ve free verzi. Následně toto zobrazení je možné uložit do JPG obrázku, s kterým pak následně můžeme dále pracovat.Získejte symboly skříněk ZDARMA

Zadejte níže do formuláře jméno a email, klikněte na tlačítko: Chci stáhnout symboly skříněk. Následně pro stažení pokračujte podle zobrazeného postupu.

Jméno:
Email:

Váš kontakt je v bezpečí, respektujeme ochranu osobních údajů.

.

Další návody pro SketchUp:
Seznam všech kapitol najdete po kliknutí zde.

.

Další podobné články …

Radek Rýznar

Mám rád moderní technologie pokud pomáhají lidem. Je vhodné k těmto technologiím přistupovat s nadhledem a zůstat pozorní zda jsou k užitku nebo ne. I na webové stránky se můžeme dívat jako na stroj, který provádí určité postupy podle našich možností a zkušeností.

2 komentáře: „Navrhni si kuchyň sám v programu SketchUp

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač
0 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap