Kurzy.cz Akcie Burza Burza PX50 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: RMSystem PK30 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: ČEZ 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: ERSTE GROUP BANK A 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: KOMERČNÍ BANKA 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: O2 C.R. 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí:
VIP SketchUp SketchUp Heureka - srovnání cen Počasí Výsledky Dovolená Srovnávač

Nejdou Vám používat Google Dokumenty? Co s tím?Zkuste jiný prohlížeč … 🙂 .

Pokud Vám nejdou používat Google Dokumenty (Google Docs), tak zřejmě používáte prohlížeč Chrome.

Chrome – je webový prohlížeč od Googlu, ale někdy díky aktualizacím se vše nepovede jak má a může nastat situace, kdy opravdu nejde pracovat v Google Dokumentech.

Řešení – pro rychlé používání Google Dokumenty

Vyzkoušejte se přihlásit na Google Dokumenty pomocí jiného prohlížeče. V mém případě jsem zvolil Microsoft Edge (součást Windows 10) a problém byl vyřešen. Pomocí tohoto prohlížeče, můžeme bez problémů pracovat s dokumenty Google Docs.

 

Řešení – pokud nepotřebujeme urgentně pracovat s Google Dokumenty

Pokud nás čas netlačí a můžeme si nějakou chvíli počkat (den, týden, apod.), tak po určité době, opět začali fungovat Google Dokumenty přes Chrome. Jakmile byla vytvořena nová aktualizace tohoto prohlížeče, došlo k opětovnému fungování práce s těmito dokumenty.Chce to jen mít tu trpělivost a ČAS … 🙂 .

.
Přejeme hodně trpělivosti s Google Dokumenty.

Další informace

Je nutné zde také uvést, že další příčinou, proč nejde používat Google Dokumenty může být díky plnému účtu od Googlu. Tento účet (Google Disk) je standardně veliký 15 GB a ukládáme zde:

– Emaily (gmail)
– Fotky
– Kontakty (i pro telefon)
– Doogle Docs (dokumenty)
atd.

Proto je vhodné si prověřit, zda máme na Google Disku ještě nějaké místo.

.Radek Rýznar

Mám rád moderní technologie pokud pomáhají lidem. Je vhodné k těmto technologiím přistupovat s nadhledem a zůstat pozorní zda jsou k užitku nebo ne. I na webové stránky se můžeme dívat jako na stroj, který provádí určité postupy podle našich možností a zkušeností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Finanční nezávislost Heureka - srovnání cen Spotify Rádia Dovolená Srovnávač
0 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap