VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač

Odinstalování aktualizace ve [Windows 10]Někdy je vhodné provést odinstalování poslední automatické aktualizace ve Windows 10. Je to například z důvodu špatného fungování určitého programu, který před aktualizací v pořádku fungoval.

Proces samotné od-instalace poslední aktualizace …

Na klávesnici stiskneme Win + R => zobrazí se okno Spustit => zadáme příkaz Control => nyní se otevře okno Ovládací panely … zde najdeme Programy a Funkce => a v horní levé části najdeme text … Zobrazit nainstalované aktualizace (viz. obrázek níže).

Přejdeme do seznamu nainstalovaných aktualizací a zde najdeme ty, co se týkají Windows-u (viz. obrázek níže).

Vybereme poslední aktualizaci a přes pravé tlačítko myši klikneme na ODINSTALOVAT. Tím je spuštěn samotný proces odinstalování.

Po provedení odinstalování poslední aktualizace je vhodné provést restartování počítače (viz. obrázek níže).

Po restartování PC je regulérně provedena od-instalace poslední aktualizace.Je důležité si uvědomit, že po určitém čase bude zase aktualizace automaticky provedena, ale chyby, které jsme předtím měly, už se nyní nemusí projevovat.

Také by vás mohlo zajímat …

Radek Rýznar

Mám rád moderní technologie pokud pomáhají lidem. Je vhodné k těmto technologiím přistupovat s nadhledem a zůstat pozorní zda jsou k užitku nebo ne. I na webové stránky se můžeme dívat jako na stroj, který provádí určité postupy podle našich možností a zkušeností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač
4 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap