VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač

Online milionáři pomocí vlastního produktu a eshopuNěkolik málo lidí používá pro prodej vlastních produktů prodejní systém někoho jiného.

Lidé většinou přemýšlejí tak, že pokud mám vlastní produkt (výrobek), tak si ho také sám prodám. Může to být někdy smysluplná strategie, ale ta obnáší spoustu další práce spojená s vlastním prodejem. Co je nutné se naučit – umět prodávat.

Prodejní model produktu vypadá takto …

prodejní_model_produktu

Principy pro prodej jsou následující …

1) Produkt – necháme si vyrobit produkt, který se dobře prodává na eshopu. Důležité je, aby produkt byl vyroben pod tvou značkou.

2) Prodej – prodej je zprostředkován pomocí eshopu. To znamená, že využíváme logistiku samotného eshopu. Eshop si objedná zboží od výrobce a my osobně nemusíme na zboží fyzicky „šáhnout“.

3) Marketing – my jako vlastníci tohoto produktu (díky vlastní značce) se soustředíme pouze na marketing a cashflow pro další prodeje.

Prodej našeho produktu pomocí amazonu …

Vytvořený produkt prodáváme pomocí amazano nebo jiného známého eshopu.

Radek Rýznar

Mám rád moderní technologie pokud pomáhají lidem. Je vhodné k těmto technologiím přistupovat s nadhledem a zůstat pozorní zda jsou k užitku nebo ne. I na webové stránky se můžeme dívat jako na stroj, který provádí určité postupy podle našich možností a zkušeností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač
0 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap