VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač

Originální dveře v interiéru [Bydlení]Dveře jsou vstupenkou do interiéru, jejíž cena je poplatná materiálům, z nichž jsou vyrobené, a nadčasovým či ojedinělým designům. Záleží jen na vás, kolik chcete investovat do spokojené budoucnosti.

Vsaďme na jistotu

Rozhodně nic nezkazíte bílou barvou v jakékoli sytosti, od zářivé křišťálově bílé přes další odstíny až k světlým strukturám nejrůznějších dřevin. Tímto do domu získáte nadčasové řešení, které se nikdy neokouká, takže nebudete mít potřebu ho za pár let změnit.

Také si můžete být jisti, že bílé dveře zapadnou do každého typu interiéru a dobře se budou kombinovat s podlahami, výmalbou i nábytkem. V bílé seženete téměř vše, tedy od kazetového provedení, které se hodí do stylového stavení, přes prosklená dveřní křídla až k hladkým povrchům ve vysokém lesku či matu.

Dveře v interiéru s dekory

Asi největší podíl na současném trhu zaujímají dveře s dřevěnými dekory, a to v dražším a exkluzivnějším dýhovaném provedení či s povrchem z odolného CPL laminátu. Autenticitu skutečného dřeva u laminátových povrchů umocňují varianty se 3D efektem s hmatatelnou strukturou.

Levnější variantu povrchu představují fólie. Vzhled dřeva dokáže dodat interiéru velmi příjemnou a útulnou atmosféru, která ho také pocitově prohřeje. Čím bude odstín světlejší a kresba méně nápadná, tím lépe se vám budou dveře kombinovat s podlahou a dalším zařízením. Chcete-li ovšem interiér ozvláštnit, vsaďte na nápadnou kresbu cizokrajných dřevin.

Do tmavých dveří s rozvahou

K tomu, abyste do bytu či domu zvolili tmavší odstín dveří, či dokonce černou barvu, nemusíte být ani tak odvážní, jako spíše předvídaví a vybavení velkým citem pro zařizování. Tmavá barva bude totiž v interiéru velmi nápadná, a tak je dobré z takových dveří udělat designový prvek, který přirozeně doplní vybavení, jež by mělo být spíše minimalistické a méně výrazné.Pokud je vám takové řešení příjemné a nejste si jisti výsledkem, přizvěte si bytového designéra či architekta, který vás ve výběru dobře nasměruje. Cenově nemusí jít oproti jiným barvám o žádný rozdíl, neboť tmavé barvy a dekory doplňují běžnou škálu dveří.


bydlenimagazin.cz – interiérRadek Rýznar

Mám rád moderní technologie pokud pomáhají lidem. Je vhodné k těmto technologiím přistupovat s nadhledem a zůstat pozorní zda jsou k užitku nebo ne. I na webové stránky se můžeme dívat jako na stroj, který provádí určité postupy podle našich možností a zkušeností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač
0 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap