VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač

Pavel Cvejn – návrhy bytů, kanceláří a společenských prostorNěco o mně – navrhováním interiérů se profesionálně věnuji od roku 1989. Již před několika lety jsem začínal návrhy tvořit pomocí klasického prkna a postupem času jsem přešel k modernějšímu způsobu  s využitím počítače. Mým prvním programem byl 2D Drafix CAD. Zde jsem poprvé mohl ocenit velkou výhodu počítače oproti klasickému prknu při provedení libovolné změny. Nebylo nutné vše překreslit, ale provedl jsem změnu pouze v určité části návrhu. Po určitém čase jsem přešel na program 3D Arcon a následně k samotnému SketchUp.

a_logo_pc_1

SketchUp používám cca poslední 4 roky. Tento program mě, tak nějak dostal svoji jednoduchostí a zkrátka jsem podlehl kouzlu tohoto programu pro 3D a jeho vizualizace. Hlavně si zde mohu tvořit jednotlivé kusy nábytku – jsem puntičkář ohledně konstrukcí. Vše co navrhnu se dá i truhlářsky vyrobit. Pracuji ve verzi PRO pro kterou jsem si koupil licenci takže pracuji na profesionální úrovni … :).

Jsem schopen navrhnout interiér tak i exteriér. Zahrady mě pro navrhování moc neoslovují a proto se jim vlastně ani nevěnuji. Jsem profesionál a navrhováním se živím – alespoň se snažím.

.

Programové vybavení:

SketchUp PRO (2013) + LayOut a Style Builder..

Ukázky návrhů:

BYT

KANCELÁŘ

OSTATNÍ

…..

Další návody pro SketchUp:
Seznam všech kapitol najdete po kliknutí zde.

……Radek Rýznar

Mám rád moderní technologie pokud pomáhají lidem. Je vhodné k těmto technologiím přistupovat s nadhledem a zůstat pozorní zda jsou k užitku nebo ne. I na webové stránky se můžeme dívat jako na stroj, který provádí určité postupy podle našich možností a zkušeností.

Jeden myslel na “Pavel Cvejn – návrhy bytů, kanceláří a společenských prostor

  • ()
    Trvalý odkaz

    Je to tak, 3D editory velmi usnadní práci resp. získáte reálnou představu jak to bude vypadat.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač
0 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap