SketchUp Autoresponder FREE - 500 emailů Heureka - srovnání cen Důležitá telefonní čísla Výsledky Dovolená Kontakt ...

Práce 21.století je jiná něž ve 20.století

Je dobré si uvědomit co byla práce 20.století a co je práce 21.století.

Práce 20.století – byla činnost zejména pro obživu. V podstatě šlo o vydělání peněz a za ně si člověk koupit to co chtěl nebo potřeboval. Práci nabízel kapitalista nebo podnikatel, pro pracovní trh nabízel přesně definovanou činnost. Svého zaměstnance si pak vybíral na základě jeho životopisu, co vystudoval, jeho dosavadních dovedností a zkušeností. Tento styl je i dnes platný pro velkou většinu lidské populace žijící v EVROPĚ.

..
Práce 21.století je především o 4 trendech (této doby pro EVROPU):

1. trend – továrna
Továrnou v tomto století je především Váš mozek. Pokud umíte zhmotnit Vaše myšlenky a vědomosti do produktu, tak vlastníte moderní továrnu. Základ našeho podnikání je ve Vaší hlavě. Pokud se na 21.století podáváte s nadhledu , tak uvidíte, že továrnu na peníze si může vytvořit každý, kdo rád něco s nadšením tvoří.

2. trend – kapitál
Kapitálem je počítač a internet. To znamená, že pro začátek stačí cca 15.000 Kč. Což je zanedbatelná částka, než tomu bylo ve 20.století.

3. trend – tvoření
Tvoření je především o tom, umět si po určitém čase z tvoření vytvořit svoji vlastní práci. Tvoření je přirozená činnost pro člověka. Moudří lidé se v tomto století časem zaměří na tvoření a nikoli na práci. Z jejich tvoření, pak následně bude mít prospěch velké množství lidí.

4. trend – zaměřte se na průnik nikoli na peníze
Pokud spojíte v jednu věc: co Vás baví, v čem jste dobří a také z čeho bude mít užitek někdo jiný, tak to je ten Průnik s velkým P.

4. trend – průnik

Životopis 21.století pro moudré lidi jsou Vaše projekty, nikoliv dosažené vzdělání a profesní činnosti sepsané na papíře A4.

Vize pro tvoření:
Učte se, vzdělávejte se v tom co Vás baví. Zapojte do toho informační technologie jako je blog, web, tvořte videa apod. a úspěch se po čase dostaví.

Další články o podnikání:
Seznam všech článků o podnikání najdeme zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Finanční nezávislost Heureka - srovnání cen Spotify Rádia Dovolená Srovnávač
0 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap