VIP SketchUp SketchUp Heureka - srovnání cen Důležitá telefonní čísla Výsledky Dovolená Srovnávač

Pracujeme se štítky v GMAIL-uCo to vlastně štítky jsou v GMAIL-u, k čemu slouží a jak s nimi pracovat?

Co to jsou štítky?

Štítky – slouží pro přehlednější práci v emailové schránce. Dalo by se také říci, že to jsou v podstatě složky, pomocí kterých filtrujeme v doručené poště. Jak si štítek vytvořit či upravit najdeme níže v tomto článku.

.

Vytvoření štítků v GMAIL-u

Postup pro vytvoření štítku

V levé části v menu pod NOVÁ ZPRÁVA klikneme na Více => tím se rozbalí další možnosti pro emailovou schránku => zde klikneme na Vytvořit nový štítek a tím se zobrazí okno pro vytvoření nového štítku (viz. obrázek níže).Po vyplnění názvu nového štítku a případného nastavení vnoření štítku klikneme na tlačítko Vytvořit.

Ukázka okna pro vytvoření nového štítku (GMAIL) …(viz. obrázek níže).

Tímto jsme vytvořili nový štítek.

.

Upravení štítků v GMAIL-u

Vytvořené štítky je možné opravit. Opravení provedeme takto … v horním menu klikneme vpravo na ozubené kolečka => následně vybereme Nastavení … => následně se přepneme na záložku Štítky => a ve spodní části vidíme seznam nově vytvořených štítků.

Nově vytvořené štítky je možné upravit tak, že u vytvořeného štítku v pravé části (na stejném řádku) najdeme možnost upravit. Po kliknutí na text „uptavit“ provedeme potřebné změny v názvu (viz. obrázek níže).

.

Odstranění štítku v GMAIL-u

Pro odstranění štítků – postupujeme podobně jak při úpravě nového štítku (používáme stejný postup). Rozdíl je pouze v tom, že klikneme v pravé části u vytvořeného štítku na text „odstranit“.

Tím dojde ke smazání štítku… 🙂 .

.

Přiřazení štítku ručně – doručenému emailu

Přiřazením štítku – máme na mysli označení nového emailu patřičným štítkem. Je to velmi jednoduché … stačí párkrát kliknout a je to.

Otevřeme doručený email a následně v horním menu klikneme na Štítky => dále z otevřené nabídky označíme např. SketchUp => posledním krokem pro potvrzení označeného štítku je kliknutí na Použít. Více najdeme na obrázku níže.

.

Nastavení barvy u štítku

U vytvořených štítků můžeme nastavit barvu pro přehlednější orientaci v emailové schránce. Na obrázku níže vidíme nastavenou červenou barvu pro vytvořený štítek SketchUp.

Nastavení barvy provedeme takto:

Klikneme u vytvořeného štítku na šedý čtvereček (za štítkem) => označíme Barva štítku => a poskytnuté nabídky si vybereme požadovanou barvu … např. červenou (viz. obrázek níže)

Barvu můžeme také vybrat vlastní s tím, že si nastavíme jak barvu pozadí, tak barvu textu

.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Finanční nezávislost Heureka - srovnání cen Spotify Rádia Dovolená Srovnávač
0 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap