Kurzy.cz Akcie Burza Burza PX50 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: RMSystem PK30 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: ČEZ 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: ERSTE GROUP BANK A 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: KOMERČNÍ BANKA 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: O2 C.R. 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí:
VIP SketchUp SketchUp Heureka - srovnání cen Počasí Výsledky Dovolená Srovnávač

Přiveďte své kontakty do GMAIL-uPokud máme kontakty, které chceme používat v Gmailu, tak nám stačí tyto kontakty importovat do … Kontaktů Googlu. Pokud vytvoříme nový kontakt, tak si ho můžeme jednoduše zobrazit v GMAILu. Při posílání emailu si tento kontakt (email) jednoduše zobrazíme a nemusíme mít tyto informace poznačené libovolně v různých dokumentech.

Odkaz do … Kontakty Google:  https://contacts.google.com/

Ukázka: jak vypadají … Kontakty Google

.

Kontakty – zobrazení přes GMAIL

Vytvořené kontakty můžeme jednoduše používat v GMAIL-u a to takto:Klikneme nahoře vpravo na Gmail => v rozbalovacím menu vybereme Kontakty => a následně se zobrazí samostatná záložka s kontakty /Google Kontakty/ … (viz. obrázek níže).

.

Vytvoření nového kontaktu (jednoho)

Pro vytvoření nového kontaktu v Gmail-u postupujeme naprosto stejně, jak je uvedeno výše při zobrazení kontaktu v GMAIL-u (odstavec výše). Nejprve zobrazíme stránku Google Kontakty a zde pomocí oranžového tlačítka plus (+) vytvoříme nový kontakt. Přesný postup vidíme na obrázku níže.

Tímto jsme vytvořili první kontakt.

.

Import více kontaktů do GMAILu

Pro vytvoření více kontaktů rychlým způsobem lze použít import. Samotný import nabízí více možností a to import z Yahoo, Outlooku, jiného emailu nebo pomocí CSV  souboru.

Poznámka:

V době psaní tohoto článku byl import pomocí CSV souboru ještě prováděn přes staré rozhraní Kontaktů (Google Kontakty).

Následně (při importu CSV souboru) jsme přesměrováni do starého prostředí Google Kontakty a zde vybereme v levé části … Import kontaktů a tím se zobrazí okno: Import kontakty (viz. obrázek níže) a zde nahrajeme CSV soubor.

.

Posíláme email novému kontaktu

Nyní můžeme poslat email novému kontaktu, který jsme uložili do … Google Kontakty. Jak to přesně udělat vidíme na obrázku níže.

Klikneme na NOVÁ ZPRAVA => nyní v okně klikneme na … Komu … => a tím se zobrazí okno: Vybrat kontakty => po označení kontaktu použijeme dole tlačítko Vybrat. Tím jsme vložili email do kolonky Komu … 🙂 .

.Radek Rýznar

Mám rád moderní technologie pokud pomáhají lidem. Je vhodné k těmto technologiím přistupovat s nadhledem a zůstat pozorní zda jsou k užitku nebo ne. I na webové stránky se můžeme dívat jako na stroj, který provádí určité postupy podle našich možností a zkušeností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Finanční nezávislost Heureka - srovnání cen Spotify Rádia Dovolená Srovnávač
0 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap