VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač

Založení levného bankovního účtu nebo zcela bez poplatkůPři začínajícím podnikání je velmi rozumné držet veškeré náklady související s podnikáním na co nejnižší úrovni. Z těchto důvodů doporučuji založit takový bankovní účet, kde jsou standardní služby (transakce a vedení účtu) bez poplatků. Tyto zmíněné služby plně splňuje Fio banka. Poskytuje založení jak osobního tak firemního účtu bez poplatků. Jediný poplatek, který mě banka účtuje je výběr z automatu. Cena jednoho výběru v bankomatu činní 30 Kč (u libovolného bankomatu).

Založení účtu

Při založení účtu budete muset banku navštívit 2x, jednou pro založení účtu a podruhé pro vyzvednutí platební karty. Jaké doklady jsou nutné pro založení účtu, najdete na stránkách Fio banky www.fio.cz

Důvody proč založit Fio banku

  • osobní i firemní účet bez poplatků
  • platební karta Fio Maestro s povolenými platbami přes internet zdarma
  • máte bankovní účet ihned v ČR i na Slovensku
  • číslo účtu v ČR a na Slovensku je stejné, rozdíl je pouze v kódu banky
  • soukromé i firemní účty se Vám zobrazí na jedno přihlášení do internet bankingu
  • pro potvrzení transakce stačí pouze autorizační kód vytvořený přes SMS
  • mezinárodní platby v Eurozóně za 1-2 EUR

Rychlost

U Fio banky jsou velmi rychle provedené jednotlivé transakce. Standardně u jiných bank je průměrná rychlost cca 2 – 3 dny. U Fio banky je časová prodleva následující:

  • platba z jiné banky do Fio banky je připsána na Váš účet následující den.
  • když odešlete platbu před půlnocí, na další den je již připsána v jiné bance
  • platby mezi účty ve Fio bance jsou ihned

Platební karta

Platební kartu pro tuto banku vyráběla v minulosti banka ČSOB a její celkový čas na vytvoření byl 3. – 4. týdny. V polovině roku (2012) začala Fio banka vydávat i svoji vlastní platební karty. Příznivce moderních technologií potěší bezkontaktní způsob placení platební kartou, která má ve svém označení použit název Paypass.

Velmi výhodné pro internetové podnikání je možnost platby platební kartou přes internet. Pro tento účel lze u Fio banky pořídit embosovanou platební kartu. Tuto možnost placení umožňují snad všechny v současné době vydávané platební karty.

karty_nalezato_698x204

Na obrázku níže je hezky znázorněno jaké platební karty si u Fio banky můžete pořídit:Čerpané informace jsou z webu: Jak podnikat na internetu www.jakpodnikat.eu

Další články o podnikání:
Seznam všech článků o podnikání najdeme zde.Radek Rýznar

Mám rád moderní technologie pokud pomáhají lidem. Je vhodné k těmto technologiím přistupovat s nadhledem a zůstat pozorní zda jsou k užitku nebo ne. I na webové stránky se můžeme dívat jako na stroj, který provádí určité postupy podle našich možností a zkušeností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač
0 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap