Kurzy.cz Akcie Burza Burza PX50 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: RMSystem PK30 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: ČEZ 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: ERSTE GROUP BANK A 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: KOMERČNÍ BANKA 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: O2 C.R. 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí:
VIP SketchUp SketchUp Heureka - srovnání cen Počasí Výsledky Dovolená Srovnávač

Řízení uživatelských účtů [Windows 10]Pří spuštění nějakého programu ve Windows 10 se Vám nejprve zobrazí okno: Řízení uživatelských účtů (viz. obrázek níže) a v tomto okně klikneme na tlačítko Ano. Následně je spuštěn samotný program, s kterým chceme pracovat.

rizeni_uzivatelskeho_uctu_windows10

Pokud nás to, ale zdržuje při práci, je možné toto okno vypnout. Jak to udělat si ukážeme níže.

Vypnutí vyskakovacího okna: Řízení uživatelských účtů

Klikneme vlevo dole na Start pravým tlačítkem myši => následně vybereme Ovládací panely => dále v ovládacích panelech vyhledáme Uživatelské účty => tím se dostaneme do uživatelských účtů a dole klikneme na text: Změnit nastavení nástroje Řízení uživatelských účtů.

uzivatelske_ucty_windows10

Nyní stačí dát posuvník vlevo co nejníže na … Nikdy neupozorňovat.nastaveni_rizeni_uzivatelskych_uctu

V tuto chvíli, bychom měli mít nastavenou nejnižší úroveň pro Řízení uživatelských účtů a samotné okno by se již nemělo zobrazovat.

.Radek Rýznar

Mám rád moderní technologie pokud pomáhají lidem. Je vhodné k těmto technologiím přistupovat s nadhledem a zůstat pozorní zda jsou k užitku nebo ne. I na webové stránky se můžeme dívat jako na stroj, který provádí určité postupy podle našich možností a zkušeností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Finanční nezávislost Heureka - srovnání cen Spotify Rádia Dovolená Srovnávač
0 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap