Kurzy.cz Akcie Burza Burza PX50 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: RMSystem PK30 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: ČEZ 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: ERSTE GROUP BANK A 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: KOMERČNÍ BANKA 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: O2 C.R. 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí:
VIP SketchUp SketchUp Heureka - srovnání cen Počasí Výsledky Dovolená Srovnávač

Sledujeme doručení balíků od přepravních společností – Česká pošta, DHL, DPD, PPL, GLS – kdy balík dostanu?Zde najdeme souhrn přepravních společností, které se zabývají doručováním balíků (forma přepravní společnosti). Jsou zde uvedené firmy, které působí po České republice nebo po celém světě.

Přepravní společnosti:

.

Česká pošta přepravní společnost [sledování balíků]

Popis společnosti:

Státní podnik Česká pošta vznikl současně s osamostatněním České republiky 1. ledna 1993, zároveň byla z původní Československé pošty vyčleněna Slovenská pošta a česká správa telekomunikací.

Sledování balíku můžeme provést na této stránce – Česká pošta:
Odkaz: https://www.postaonline.cz/trackandtrace

.


DHL přepravní společnost [sledování balíků]

Popis společnosti:DHL Express (původně zkratka ze jmen zakladatelů – Dalsey, Hillblom a Lynn) je společnost patřící německé Deutsche Post World Net (DPWN), která poskytuje mezinárodní poštovní, spěšné, kurýrní, logistické a finanční služby. Společnost v roce 1969 založili Adrian Dalsey, Larry Hillblom a Robert Lynn.
Sledování balíku můžeme provést na této stránce – DHL:
Odkaz: http://www.dhl.cz/cs/express/sledovani_zasilek.html

.


DPD přepravní společnost [sledování balíků]

Popis společnosti:

Jako člen DPDgroup, je druhou největší přepravní sítě v Evropě, podnikáme s ohledem na společnost a životní prostředí. Prostřednictvím naší přepravy jste i vy šetrní k přírodě.

Sledování balíku můžeme provést na této stránce – DPD:
Odkaz: https://www.dpd.com/tracking/(lang)/cs_CZ

.


PPL přepravní společnost [sledování balíků]

Popis společnosti:

PPL CZ s.r.o. (zkráceně PPL, též PPL Professional Parcel Logistic) je původně česká firma zabývající se expresní balíkovou a kurýrní přepravou, dále přepravou palet firem a jednotlivců. Vznikla v roce 1995 jako svazek sedmi regionálních dopravců. V roce 2004 došlo k restrukturalizaci, tím vznikla jedna velká firma s odštěpnými závody.

Sledování balíku můžeme provést na této stránce – PPL:
Odkaz: https://www.ppl.cz/default.aspx

.


GLS přepravní společnost [sledování balíků]

Popis společnosti:

GLS se svými pobočkami a partnery pokrývá 41 evropských zemí a sedm států Spojených států amerických a je tak napojena na všechna hlavní světová obchodní centra. Kvalita balíkových služeb je naší hlavní prioritou – více než 270 000 zákazníků na nás spoléhá.

Sledování balíku můžeme provést na této stránce – GLS:
Odkaz: https://gls-group.eu/CZ/cs/sledovani-zasilek

.


Sledujeme balíky …

>> Sledujeme zásilku od České pošty

>> Jak změnit doručení zásilky u České pošty


.

>> Další podobné články …

Radek Rýznar

Mám rád moderní technologie pokud pomáhají lidem. Je vhodné k těmto technologiím přistupovat s nadhledem a zůstat pozorní zda jsou k užitku nebo ne. I na webové stránky se můžeme dívat jako na stroj, který provádí určité postupy podle našich možností a zkušeností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Finanční nezávislost Heureka - srovnání cen Spotify Rádia Dovolená Srovnávač
1 Share
Share via
Copy link
Powered by Social Snap