Kurzy.cz Akcie Burza Burza PX50 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: RMSystem PK30 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: ČEZ 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: ERSTE GROUP BANK A 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: KOMERČNÍ BANKA 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: O2 C.R. 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí:
VIP SketchUp SketchUp Heureka - srovnání cen Počasí Výsledky Dovolená Srovnávač

Slovník SLOV – od písmena I

Zde najdeme různá slova a jejich synonyma, které začínají písmenem I.
Stačí jen srolovat myší dolů a najít konkrétní slovo na které hledáme správný význam.

I …


INFLACE – některé ceny rostou, jiné klesají. K inflaci dochází, pokud rostou ceny zboží a služeb celkově, tedy nejen ceny jednotlivých položek. To znamená, že za 100 si dnes koupíte méně, než byste si koupili včera. Jinými slovy, inflace v průběhu času snižuje hodnotu měny.

Do inflace se počítají zejména spotřební věci. Tím máme namysli zkobí, které koupíme v supermarketu a máme je v košíku. Jde tedy zejména o zboží, které používáme pro denní spotřebu.

Nemovitosti se do výpočtu míry inflace nezapočítávají.

Opakem inflace je deflace.


Inicializace – tento pojem je hodně používaný v elektronice a počítačů. Jde o uložení hohnot uživatelem. Uživatel nastavý hodnoty například u telefonu, wifi-routeru nebo třeba myčky. Při zapnutí tohoto zařízení je automaticky spuštěno s hodnotami, které mu zadal uživatel než zařízení vypnul.


Další slova nejdeme dle ABECEDNÍHO seznamu …

>> Uvod <<

A B C D E F G H CH I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Ž

Finanční nezávislost Heureka - srovnání cen Spotify Rádia Dovolená Srovnávač
0 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap