Kurzy.cz Akcie Burza Burza PX50 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: RMSystem PK30 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: ČEZ 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: ERSTE GROUP BANK A 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: KOMERČNÍ BANKA 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: O2 C.R. 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí:
VIP SketchUp SketchUp Heureka - srovnání cen Počasí Výsledky Dovolená Srovnávač

Slovník SLOV – od písmena RZde najdeme slova, která začínají na písmeno R.
Stačí jen srolovat myší dolů a najít konkrétní slovo na které hledáme správný význam.

R …

RACIONÁLNĚ –  také racionalita (z lat. ratio, rozum a rationalis, rozumný) znamená rozumnost či rozumovost, schopnost myslet, rozhodovat se a jednat na základě rozvahy, případně rozumných účelů a cílů, které lze obhájit důvody.


Rekonfigurace – je jednoduše řečeno žměna staré konfigurace na nově upravenou konfiguraci. Například nějaký systém nebo proces zlepšíme a vycházíme ze starší konfigurace.

Rekonfigurace je proces přesunutí jedné konfigurace do jiné konfigurace. Změní sadu replik pro oddíl stavové služby. Stará konfigurace se nazývá předchozí konfigurace (PC) a nová konfigurace se nazývá aktuální konfigurace (CC). 


REMARKETING – je metoda cílení internetové reklamy, kterou nabízí systém na PPC kampaně Google AdWords, Facebook nebo sklik a další systémy . Jedná se o jednu z možností, jak oslovit konkrétní cílovou skupinu lidí, kteří již jednou přišli na webové stránky konkrétního webu. Remarketing je několikrát účinnější než jiné druhy PPC reklamy.Jak funguje remarketing?

  1. Návštěvníci přichází na webové stránky.
  2. Označení návštěvníků pomocí cookies je prováděno automaticky vygenerovaným kódem.
  3. Zadavatel reklamy vytvoří speciální reklamu pouze pro tyto návštěvníky.
  4. Reklama se zobrazuje návštěvníkům webu na jiných webových stránkách.
  5. Návštěvník přichází zpět na webové stránky.
  6. Návštěvník dokončuje požadované cíle stránek (z návštěvníka se stává zákazník).

REZISTENCE – odolnost vůči například: antibiotik, odolnost vůči nějaké situaci.
Obecně se dá říci, že je to odolnost vůči něčemu.


ROZPUK rozkvět poupat, rozpuk ledu, pučení [pupeny] stromů, mládí, puklé/prasklé sklo, vypuklina.


Retailový klient nebo Retailový investor – je osoba která vyuřívá malé částky pro investování. Může také využívat další produkty banky pro zhodnocení peněz při malém (retailovém) vkladu.

Retailová klientela je skupinou zákazníků, kteří využívají běžné služby v nižších sumách. Jedná se tedy o klasické občany, kteří nemají nadstandardní příjmy.


Další slova nejdeme dle ABECEDNÍHO seznamu …

>> Uvod <<

A B C D E F G H CH I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z ŽFinanční nezávislost Heureka - srovnání cen Spotify Rádia Dovolená Srovnávač
0 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap