VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač

TV-SERIÁL: Most (CZ, komedie, drama) 2019 – onlineTV-seriál MOST má celkem 8 dílů.

Osmidílný komediální seriál – je již šestou spoluprací dvojice Prušinovský a Kolečko. V projektu, který si nadsázkou bere na paškál složitá témata, jakými jsou nesnášenlivost či xenofobie, si hlavní roli zahrál Martin Hofmann.

Rámec seriálu tvoří příběh Luďka, kterého právě vyhodili z práce, bydlí v polorozpadlé barabizně, dluží, kam se podívá, má problémy s exmanželkou i se synem. A v tom nejhorším za ním přijde pošťák Ondra s pozváním do Pošty pro tebe

Režie:                   Jan Prušinovský
Scénář:                Petr Kolečko, Jan Prušinovský
Kamera:              Petr Koblovský

Hrají:
Martin Hofmann, Erika Stárková, Filip František Červenka, Michal Isteník, Zdeněk Godla, Cyril Drozda, Vladimír Škultéty, Jitka Čvančarová, Jiří Schmitzer, Taťjana Medvecká, Leoš Noha, Klaudia Dudová, Dominika Býmová, Ester Janečková, Martin Kavan, Ivana Alferiová, Martin Siničák, Kamil Švejda, Zdeněk Bařinka, Karel Beseda, Matúš B … a další.

Zdroj: https://www.csfd.czTrailer …

Fotogalerie …

Na TV-seriál je možné se podívat online …

Na seriál … Most … je možné se podívat zde (online) 1-8 díl:
https://www.ceskatelevize.cz/porady/10995220806-most/dily/

Jiné filmy … si můžeme přehrát online na webu … > www.bombuj.tv <<  (pokud zde film ještě není, musíme si počkat, až zde bude přidán).

.

Poznámka:

Bombuj.tv – je nejznámější filmový portál, kde najdeme spoustu filmů i ty které se promítají v kině. Je možné si stáhnout aplikaci pro mobil a můžeme sledovat filmy opravdu všude … ? .

Další upoutávky na seriál …

Plakát …

Nabídka dalších filmů …

Radek Rýznar

Mám rád moderní technologie pokud pomáhají lidem. Je vhodné k těmto technologiím přistupovat s nadhledem a zůstat pozorní zda jsou k užitku nebo ne. I na webové stránky se můžeme dívat jako na stroj, který provádí určité postupy podle našich možností a zkušeností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač
0 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap