VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač

Vypress Chat – komunikace mezi počítači v rámci LAN sítě bez internetuProstředí programu je strohé, ale funkční pro starší Windows-i i pro Windows 10.

Co je to Vypress Chat?

Vypress Chat – je uživatelsky přívětivá aplikace pro chatování v reálném čase v místních sítích malé kanceláře nebo domácí kanceláře. Tento jedinečný chatový software obsahuje snadno srozumitelný formát pro konference a diskuze založené na textu.

Vypress Chatnevyžaduje připojení k Internetu nebo vyčleněný server, který podporuje diskusi a všichni uživatelé mají stejný přístup k nástrojům a funkcím aplikace.

Podporované síťové protokoly:               TCP/IP

Kde program stáhnu:         https://www.slunecnice.cz/
 

.Není potřeba žádná správa sítě

Pro komunikaci není potřeba žádný server nebo správa sítě. Stačí program pouze nainstalovat a můžeme začít komunikovat mezi počítači.

Pokud máte počítače připojené ve svém domě nebo v kanceláři, Vypress Chat plně využívá vaší sítě pro komunikaci.

.

Ukázka prostředí programu Vypress Chat

.

Začít používat Vypress Chat je snadné

Po instalaci se Vypress Chat automaticky spustí se systémem Windows a odpovídající ikony budou přidány do oznamovací oblasti hlavního panelu (v blízkosti hodin). Při spuštění se všichni uživatelé služby Vypress Chat v síti připojí k jednomu běžnému kanálu chatu (#Main).

Uživatelé však nejsou omezeni na tento jeden kanál – mohou vytvářet tolik nových kanálů podle potřeby a iniciovat soukromé diskuse o zcela soukromých kanálech.

Uživatelé mohou také kdykoli posílat zprávy ostatním „kamarádům“ online (všichni uživatelé jsou vidět, kdo má Vypress Chat v síti). Uživatelé mohou odesílat a přijímat okamžité zprávy a začít chatovat ihned po instalaci.

.

Vypress Chat pracuje s více síťovími kartami v jednom počítači

Pokud máme na počítači více síťových karet je možné se mezi těmito síťovými kartami přepínat.

.


Oficiální stránky programu Vypress Chat  …     http://vypress.com/lan_chat/


 

>> Další podobné články …

Radek Rýznar

Mám rád moderní technologie pokud pomáhají lidem. Je vhodné k těmto technologiím přistupovat s nadhledem a zůstat pozorní zda jsou k užitku nebo ne. I na webové stránky se můžeme dívat jako na stroj, který provádí určité postupy podle našich možností a zkušeností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač
6 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap