fbpx

Vyzkoušejte inovativní výuku cizího jazyka na prectime.cz

Učení hrou a kreativním způsobem přináší výborné výsledky, to je zjištěné již dávno. Jenže najít kurzy a výuku, které to skutečně splňují, již není tak samozřejmé. A přesně proto vznikl jedinečný projekt pro výuku jazyka v zábavných 15 minutových lekcích.

Za 3 měsíce, 15 minut denně

Co se v článku dozvíme?
– Zábavná animovaná výuka jazyků bez omezení
– Více než 40 000 spokojených studentů
– Animovaná lekce a cvičení formou hry na každý den
– Stačí 15 minut denně
– Vyzkoušejte si výuku cizího jazyka na prectime.cz zdarma
– Ceník – prectime.cz
(Webinář) – 7 tajemství rychlého učení jazyků

[Webinář] Kde se dovíme … 7 tajemství rychlého učení jazyků

Zábavná animovaná výuka jazyků bez omezení

Stačí si vytvořit jeden účet a následně vybírat z nabídky jazykových kurzů bez omezení. Jakmile pokročíte v jednom, klidně se pusťte do dalšího jazyka. Nikdy nevíte, jaký se vám může hodit. Také zjistíte, co vás baví. I když se klidně může stát, že budete postupně plnit zábavné animované lekce a cvičení. Interaktivní formou zvládnete za 10 až 15 minut jednu lekci. Naučíte se vše podstatné a nemusíte nikam složitě docházet ani dojíždět.

Více než 40 000 spokojených studentů

Hlavní důraz je kladen na komunikaci a znalost praktických frází. Gramatika je jen průvodním jevem. Učení se gramatiky není oblíbené a často se rovná mučení. A proto je to v kurzech prectime.cz řešeno jinak. Výuka složitějších částí je zábavnou kreslenou formou, dávkována v menších částech a hlavně podávána prakticky a srozumitelně.

Animovaná lekce a cvičení formou hry na každý den

Na každý den budeš mít připravenou animovanou lekci na 10 – 15 minut spolu s interaktivním cvičením a celou řadou praktických nástrojů. Nemusíš nikam dojíždět, vše z pohodlí domova.

Stačí 15 minut denně

Hodně lidí už dávno ví, že znalost cizího jazyka patří mezi základní dovednosti. Ať už je vaše motivace pro zlepšení se v angličtině, španělštině či třeba němčině jakákoliv, jedno je jisté. Nejhorší bývají začátky. Jakmile začnete a pustíte se do toho, vše bude mnohem jednodušší. A kolik času si na výuku vyhradit? Stačí 15 minut denně a takovou chvilku si vyšetří naprosto každý. Učit se můžete po cestě do práce, místo sledování jedné epizody seriálu a podobně. Příležitostí je celá řada a jen na vás záleží, jak rychle budete postupovat v učení.

Vyzkoušejte si výuku cizího jazyka na prectime.cz zdarma

Nevěříte, že to funguje skutečně tak, jak je popsáno v článku? Potom vám nezbývá nic jiného, než si kurz zdarma vyzkoušet. Důležité je používat cizí jazyk hned od začátku učení a nestřádat si vědomosti jen do zásoby na chvíli, až se budou hodit. Praktickým zkoušením s rodilým mluvčím se veškeré získané vědomosti z lekcí upevní a přetvoří v pevnou paměťovou stopu tak, aby znalost cizího jazyka v hlavě vydržela do letní dovolené i dlouho po ní.

Ceník – prectime.czRadek Rýznar

Mám rád moderní technologie pokud pomáhají lidem. Je vhodné k těmto technologiím přistupovat s nadhledem a zůstat pozorní zda jsou k užitku nebo ne. I na webové stránky se můžeme dívat jako na stroj, který provádí určité postupy podle našich možností a zkušeností.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Shares
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien
Share via
Copy link
Powered by Social Snap