VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač

FILM: Bohemian Rhapsody (USA, hudební, drama, životopisný) 2018 – onlineQueen. Jediné, co je pozoruhodnější než jejich muzika, je jeho příběh. Bohemian Rhapsody popisuje hudební dráhu i jedinečnou životní a uměleckou jízdu Freddieho Mercuryho od založení skupiny Queen až po památný koncert Live Aid v roce 1985.

Film Bohemian Rhapsody je oslavou rockové skupiny Queen, jejich hudby a především Freddieho Mercuryho, který svou tvorbou i životem vzdoroval všem myslitelným stereotypům, díky čemuž se stal jedním z nejvýraznějších umělců na světě.

Snímek mapuje raketový vzestup nekonvenční skupiny prostřednictvím jejich revolučního zvuku a ikonických písní, jako jsou We Will Rock You, We Are the Champions nebo právě Bohemian Rhapsody. Jejich příběh začíná bleskovým startem, pokračuje neřízenou životní spirálou a vrcholí nezapomenutelným, strhujícím vystoupením na koncertu Live Aid v roce 1985. Na jeho pódiu Queen v čele se rtuťovitým Freddiem předvedli jednu z největších show v historii rocku. Jejich hudba byla a stále je ohromnou inspirací pro celý svět. Brian May, kytarista skupiny Queen, s filmaři úzce spolupracoval a jejich práci hodnotí slovy: „Film Bohemian Rhapsody vypráví o rodinách a vztazích, o nadějích a touhách, o smutku a zklamáních, ale hlavně o vítězstvích a naplnění snů. A to způsobem, který se dotkne každého. Nebyla to snadná cesta, ale všechny nejdůležitější cesty jsou takové!

Na film Bohemian Rhapsody se můžeme podívat (online) …
https://www.bombuj.tv/online-film-bohemian-rhapsody

.

Trailer ….

Produkty k filmu … Bohemian Rhapsody

Kniha – Bohemian Rhapsody – Owen Williams
Upomínková kniha na světový filmový trhák o fenomenální kapele Queen vás zavede do zákulisí natáčení.

 

Tričko – Queen Bohemian Rhapsody

 

DVD – filmu Bohemian Rhapsody

 

.

Fotogalerie …

.

Na film se můžeme podívat (online) …


Na film Bohemian Rhapsody se můžeme podívat (online) …
https://www.bombuj.tv/online-film-bohemian-rhapsody


Film Bohemian Rhapsody si můžeme přehrát online na webu … >> bombuj.tv << (pokud zde film ještě není, musíme si počkat, až zde bude přidán).

.

Poznámka:

Bombuj.tv – je nejznámější filmový portál, kde najdeme spoustu filmů i ty které se promítají v kině. Je možné si stáhnout aplikaci pro mobil a můžeme sledovat filmy opravdu všude … 🙂 .

Produkty k filmu … Bohemian Rhapsody

Kniha – Bohemian Rhapsody – Owen Williams
Upomínková kniha na světový filmový trhák o fenomenální kapele Queen vás zavede do zákulisí natáčení

 

Tričko – Queen Bohemian Rhapsody

 

DVD – filmu Bohemian Rhapsody

 

.

.Radek Rýznar

Mám rád moderní technologie pokud pomáhají lidem. Je vhodné k těmto technologiím přistupovat s nadhledem a zůstat pozorní zda jsou k užitku nebo ne. I na webové stránky se můžeme dívat jako na stroj, který provádí určité postupy podle našich možností a zkušeností.

Jeden myslel na “FILM: Bohemian Rhapsody (USA, hudební, drama, životopisný) 2018 – online

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač
26 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap