Kurzy.cz Akcie Burza Burza PX50 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: RMSystem PK30 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: ČEZ 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: ERSTE GROUP BANK A 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: KOMERČNÍ BANKA 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí: O2 C.R. 0 Kč Změna Objem: {value}milKč Předchozí:
VIP SketchUp SketchUp Heureka - srovnání cen Počasí Výsledky Dovolená Srovnávač

Ověření domény u centrálního správce domény – NIC.CZPro ověření naší libovolné domény u centrálního správce domény nic.cz postupujeme v současné době (v době psaní tohoto článku) pomocí tří bodůbez možnosti … mojeID.

.

Odkaz na nic.czhttps://www.nic.cz/

.

První bod – ověření domény

Pro ověření naší domény jsme vyzvání emailem. Tento email pošle do naší poštovní schránky nic.cz. Klikneme na odkaz, který najdeme v tomto emailu a dostaneme se na webovou stránku pro ověření.Ukázka emailu (viz. obrázek výše).

.

Druhý bod – ověření domény

Ověřovací proces se skládá ze dvou částí. Nejprve budete vyzváni k vyplnění dvou kódů, které Vám zašleme na e-mailovou adresu (PIN1) a číslo mobilního telefonu (PIN2) uvedené v ověřovaném kontaktu. Ověření kontaktu dokončíte vyplněním kódu PIN3, který Vám pošleme dopisem na poštovní adresu uvedenou v kontaktu.

Co kde najdeme:

PIN1    ………………….   (dostaneme v emailu)
PIN2    ………………….   (dostaneme v SMS)
PIN3    ………………….   (dostaneme v dopise poštou)

.

Třetí bod – ověření domény

V tomto posledním kroku nám přijde domů (na zaregistrovanou adresu u nic.cz) dopiskódem PIN3, který zadáme na uvedené webové stránce.

Po zadání tohoto kódu jsme úspěšně dokončili celkový proces ověření kontaktu u společnosti nic.cz.

.

Dárek pro motivaci za ověření domény

V dopise, který jsme dostali poštou, najdeme také dárek. Nejčastěji to bývá USB Flash disk s potiskem od nic.cz (DOBRÁ DOMÉNA).

.Radek Rýznar

Mám rád moderní technologie pokud pomáhají lidem. Je vhodné k těmto technologiím přistupovat s nadhledem a zůstat pozorní zda jsou k užitku nebo ne. I na webové stránky se můžeme dívat jako na stroj, který provádí určité postupy podle našich možností a zkušeností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Finanční nezávislost Heureka - srovnání cen Spotify Rádia Dovolená Srovnávač
0 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap