VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač

Pohádka: Vánoční koleda (USA, animovaný, drama, rodinný) 2009 – onlineEbenezer Vydřigroš začíná vánoční svátky se svým obvyklým skrblickým opovržením. Ale když ho duchové Vánoc minulých, přítomných a budoucích vezmou na cestu, která mu otevře oči a odkryjí mu pravdy, kterým starý Vydřigroš nechtěl uvěřit, musí otevřít své srdce a odčinit špatnosti, dříve než bude příliš pozdě.

Kdo by neměl rád kouzlo Vánoc? Zdá se, že jedna osoba na světě se najde. Ebenezer Vydřigroš vstupuje do vánočního období s obvyklým znechucením a se svým věrným zaměstnancem i jeho veselým synovcem jedná s notnou dávkou opovržení. Později téhož dne se Vydřigroš setká s duchem svého zemřelého obchodního společníka Josepha Marleyho, který v posmrtném životě platí za své dřívější bezcitné jednání.

Marley doufá, že se mu podaří pomoci Vydřigrošovi, aby se před stejným osudem zachránil a prozradí mu, že ho navštíví trojice duchů. A tak se také stane, když vezmou duchové Vánoc minulých, současných a budoucích Vydřigroše na fantastickou pouť, která mu otevře oči a odhalí pravdy, kterým se zdráhal uvěřit, Vydřigroš zjihne. Podaří se mu vše napravit?


Na pohádku se můžeme podívat zde:
https://www.bombuj.tv/online-film-vanocni-koleda


Režie:                   Robert Zemeckis
Předloha:            Charles Dickens (kniha)
Scénář:                Robert Zemeckis
Kamera:              Robert Presley
Hudba:                Alan Silvestri

Hrají:
Jim Carrey, Gary Oldman, Robin Wright, Colin Firth, Cary Elwes, Molly C. Quinn, Bob Hoskins, Daryl Sabara, Fionnula Flanagan, Sammi Hanratty, Fay Masterson, Tarah Paige, Lesley Manville, Leslie Zemeckis, Callum Blue, Ron Bottitta, Steve Valentine, Raymond Ochoa, Aliane Baquerot, Ryan OchoaZdroj: https://www.csfd.cz

.

Trailer …

.

Produkty k pohádce … Vánoční koleda …

 E-kniha – pohádka Vánoční koleda

 

DVD – pohádka Vánoční koleda

 

DVD – Flintstoneovi: Vánoční koleda

 

.

Fotogalerie …

.

Na pohádku se můžeme podívat (online) …


Na pohádku se můžeme podívat zde
https://www.bombuj.tv/online-film-vanocni-koleda


Pohádku Vánoční koleda si můžeme přehrát online na webu … >> bombuj.tv << (pokud zde film ještě není, musíme si počkat, až zde bude přidán).

.

Poznámka:

Bombuj.tv – je nejznámější filmový portál, kde najdeme spoustu filmů i ty které se promítají v kině. Je možné si stáhnout aplikaci pro mobil a můžeme sledovat filmy opravdu všude … 🙂 .

.

.

Produkty k pohádce … Vánoční koleda …

E-kniha – pohádka Vánoční koleda

DVD – pohádka Vánoční koleda

DVD – Flintstoneovi: Vánoční koleda

.Radek Rýznar

Mám rád moderní technologie pokud pomáhají lidem. Je vhodné k těmto technologiím přistupovat s nadhledem a zůstat pozorní zda jsou k užitku nebo ne. I na webové stránky se můžeme dívat jako na stroj, který provádí určité postupy podle našich možností a zkušeností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

VIP SketchUp SketchUp Počasí Výsledky Interiéry Srovnávač
0 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap